lekarz Paweł Bełtowski

Traumatolog, Ortopeda

Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza do pacjenta.Bardzo uprzejmy i kompetentny, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości i udzielił odpowiedzi na wszystkie zadane pytania bez cienia złości za zabrany czas.

Świetny lekarz-holistyczne podejście do pacjenta i autentyczne zainteresowanie jego problemami zdrowotnymi (nie tylko chorym odcinkiem), kompetencja, rzeczowo udziela wszelkich informacji, znajomość najnowszych metod w lecznictwie. A poza tym- uprzejmy i życzliwy. Lekarz na 6.

.Taki dobry,wspaniały fachowiec? chyba za pieniądze.

.Taki dobry,wspaniały fachowiec? chyba za pieniądze.

Swietny lekarz mily sympatyczny uprzejmy kompetentny wzbudza zaufanie zdrcydowanie poleca TEGO LEKARZ

Dokładny, sumienny a do tego niezwykle sympatyczny lekarz

Dokładny, sumienny a do tego niezwykle sympatyczny lekarz

W 100% polecam tego lekarza. Świetny fachowiec, a do tego miły, uprzejmy. Nie dzieli ludzie pod względem grubości portfela. Wyleczył moje kolano, choć wydawało się to prawie niemożliwe.

Wyleczył moje kolano, choć wydawało się to prawie niemożliwe.

spokojny, wzbudza zaufanie, bez pośpiechu tłumaczy na czym polega choroba, wyjaśnia przebieg leczenia, polecam po prostu fachowiec w szerokim tego słowa znaczeniu Halina

Halina

Pan Bełtowski wspaniały lekarz Ortopeda. Ocena celująca

Pan Bełtowski wspaniały lekarz Ortopeda.
Ocena celująca

Lekarz z powołania ukierunkowany na leczenie i pomoc ludziom chorym.Czy młody,czy stary,czy biedny,czy bogaty jest dla niego tylko i wyłącznie osobą chorą potrzebujacą pomocy,której nigdy nie odmówi.Oby było więcej takich lekarzy w naszych szpitalach i przychodniach.Pomógł mi w stanie ciężkim za co jestem mu bardzo wdzięczny.Wyrażam swoją opinie na podstawie obserwacji leżąc w szpitalu.

Lekarz z powołania ukierunkowany na leczenie i pomoc

Wspaniały człowiek i bardzo kompetentny lekarz. W trudnej syutacji "naprawił" moje kolano i jestem bardzo zadowolony. W pełni polecam tego lekarza!