Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Ortopeda

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Krzysztof Adamus

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy ortopeda pod słońcem. Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. 0gromna wiedza i doświadczenie. Dobry kontakt z pacjentem. Doktor Adamus operował mi obydwa kolana. Miałam wystawiane endo protezy stawu kolanowego. Operacje odbyły się w odstępach dziewięciu miesięcy. Z ośrodka rehabilitacyjnego wyszłam już bez kul. Zapomniałam co to znaczy ból. A wszystko dzięki Panu doktorowi. Jeżeli operacje kolan to tylko dr Adausa. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka. Józefa ...
Opinia dodana przez: Jozefa

lek. med. Zygmunt Chaja

Ortopeda, Traumatolog

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

prosze porozmawiac ortopeda wojciechem ruskiem bo nigdy do was nie przyjde do niego przez niego wyrzwa sie na mnie i mnie denerwoje to
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Paweł Bełtowski

Traumatolog, Ortopeda

Wiśniowieckiego 13
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz - przeanalizowałam sobie cały proces i stwierdzam, że za każdym razem z konsultacji (i dwa razy ze szpitala, po zabiegach) wychodziłam ze spokojną, pozytywną głową. Lekarz, który zyskał moje zaufanie. (U innego chirurga dostałam skierowanie na umieszczenie płytek w ręce w celu zespolenia kości, a pan doktor Bełtowski zespolił kość bez cięcia, przezskórnie.) Empatyczny, profesjonalny, konkretny, i przemiły człowiek, który (co naprawdę widać) daje z siebie 100 procent.
Opinia dodana przez: K.T.

lekarz Tomasz Krzywdziński

Zespół Poradni Specjalistycznych
al. Aleje Wolności 49
33-300 Nowy Sącz

Oceniam wizytę na NFZ: zero zainteresowania pacjentem, liczy się tylko "odbębnienie" wizyty, zero kultury, nie pozwala pacjentowi dojść do słowa, oby jak najmniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jarosław Odyniec

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

Przybyłem, zobaczyłem, wydałem kasę na nic. W cenie jest w gratisie rozczarowanie. Jedynie czego się dowiedziałem to, że powinienem iść do swojego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Mefiu

lekarz Maciej Kawa