lekarz Paweł Pacak

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, nie bagatelizuje problemów pacjentów. Proponowane metody leczenia dają odpowiedni rezultat.

Dobry lekarz, bardzo zaangażowany, wydaje się być lekarzem z powołania. Szkoda, że już nie pracuje w przychodni przy ul. Ciołka.

Jak najlepsze wrażenie po pierwszej wizycie. Otrzymane porady i przepisane leki sprawiają, że szybko wracam do zdrowia :)

Przez długie lata poszukiwałam dobrego lekarza, jak już znalazłam odchodzi z Przychodni.Ja i mój mąż jesteśmy zrospaczeni .Doskonały lekarz z ludzką twarzą, dzisiaj to rzadkość. Panie Doktorze życzę powodzenia!!!

to rzadkość. Panie Doktorze życzę powodzenia!!!

Za mało gwiazdek na ocenę uprzejmości ! Pacjent w jego obecności czuje się naprawdę zaopiekowany i traktowany poważnie. Słucha pacjenta, a to wśród lekarzy niezmierna rzadkość. Jednym słowem - szóstka!

Nie wiem w jaki sposób i dlaczego są o tym Lekarzu dobre opinie . Miałam okazję i kilkakrotnie byłam świadkiem agresji Pana DOKTORA wobec oczekujących i pytających o poradę. Nigdy nie korzystaj z usług tego lekarza, bo Ja już przestałam.

agresji Pana DOKTORA wobec oczekujących i pytających o poradę.
Nigdy nie korzystaj z usług tego lekarza, bo Ja już przestałam.

Lekarz dobry, ale sposób zachowania wobec Pacjentów nieuprzejmy i arogancki. Pacjent w obecności mojej znajomej został tak wyzwany na korytarzu ( Pacjent w wieku ok 75lat), że przychodzi w sprawie porady dotyczącej pogarszającego się stanu zdrowia. Pan Doktor w tym momencie nie miał pacjentów, a godziny urzędowania trwały. Nie życzę nikomu, ani sama bym nie chciała być Pacjentem nawet najlepszego lekarza, który obraża i lekceważy Pacjentów, tylko dlatego, że ten Pacjent był całkowicie zależny od Pana Doktora. Nie wierzę w poprawę Służby Zdrowia do czasu gdy bezkarnie tolerowane są takie ...

Lekarz dobry, ale sposób zachowania wobec Pacjentów nieuprzejmy i arogancki.

Pacjent w obecności mojej znajomej został tak wyzwany na korytarzu ( Pacjent

w wieku ok 75lat), że przychodzi w sprawie porady dotyczącej pogarszającego się stanu zdrowia. Pan Doktor w tym momencie nie miał pacjentów, a godziny urzędowania trwały. Nie życzę nikomu, ani sama bym nie chciała być Pacjentem nawet najlepszego lekarza, który obraża i lekceważy Pacjentów, tylko dlatego, że ten Pacjent był całkowicie zależny od Pana Doktora. Nie wierzę w poprawę Służby Zdrowia do czasu gdy bezkarnie tolerowane są takie sytuacje.

Lekarz, który wykrzykuje na Pacjentów, jest antypatyczny i bezczelny. Nie rozumiem dlaczego nikt nie złożył skargi do Komisji Etyki Lekarskiej na sposób traktowania Pacjantów?

Lekarz, który wykrzykuje na Pacjentów,

Lekarz życzliwy, zawsze wysłucha, w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty. Ewidentnie tępi próby wszelkiego cwaniactwa i kombinatorstwa, co bardzo sobie cenię. Do tej pory tylko na plus.

Dr Paweł Pacak jest z pewnością bardzo doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Gdy zaczyna pracę - najpierw przegląda wszystkie karty, żeby po wejściu kolejnego pacjenta być od razu w temacie. Zna dobrze swoich stałych pacjentów, dobrze diagnozuje problemy i przepisuje odpowiednie leki, lub kieruje do odpowiedniego specjalisty. Miły, taktowny - sam wychodzi z gabinetu po pacjenta, a potem odprowadza go do drzwi! Ja z takim podejściem spotykam się niezmiernie rzadko. Ci, co piszą o jego przykrym usposobieniu musieli chyba sami tak się mu przedstawić. Gdy ludzie się spóźniają na wizytę, lub łamią w inny sposób ład i porządek, bez nagłej choroby proszą o przyjęcie bez numerka, nie stosują się do zaleceń lekarskich, to może trochę denerwować takiego uporządkowanego, solidnego człowieka, jak dr Pacak. Lekarz bardzo dobry!