lekarz Paweł Pacak

3,5
3,2
3,2
3,1

Dr Paweł Pacak jest z pewnością bardzo doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Gdy zaczyna pracę - najpierw przegląda wszystkie karty, żeby po wejściu kolejnego pacjenta być od razu w temacie. Zna dobrze swoich stałych pacjentów, dobrze diagnozuje problemy i przepisuje odpowiednie leki, lub kieruje do odpowiedniego specjalisty. Miły, taktowny - sam wychodzi z gabinetu po pacjenta, a potem odprowadza go do drzwi! Ja z takim podejściem spotykam się niezmiernie rzadko. Ci, co piszą o jego przykrym usposobieniu musieli chyba sami tak się mu przedstawić. Gdy ludzie się spóźniają na wizytę, lub łamią w inny sposób ład i porządek, bez nagłej choroby proszą o przyjęcie bez numerka, nie stosują się do zaleceń lekarskich, to może trochę denerwować takiego uporządkowanego, solidnego człowieka, jak dr Pacak. Lekarz bardzo dobry!

SUPER lekarz i bardzo polecam - cierpliwy,miły,obowiązkowy.Traktuje pacjentów w bardzo uprzejmy sposób.

Lekarz życzliwy, zawsze wysłucha, w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty. Ewidentnie tępi próby wszelkiego cwaniactwa i kombinatorstwa, co bardzo sobie cenię. Do tej pory tylko na plus.

Lekarz dobry, ale sposób zachowania wobec Pacjentów nieuprzejmy i arogancki. Pacjent w obecności mojej znajomej został tak wyzwany na korytarzu ( Pacjent w wieku ok 75lat), że przychodzi w sprawie porady dotyczącej pogarszającego się stanu zdrowia. Pan Doktor w tym momencie nie miał pacjentów, a godziny urzędowania trwały. Nie życzę nikomu, ani sama bym nie chciała być Pacjentem nawet najlepszego lekarza, który obraża i lekceważy Pacjentów, tylko dlatego, że ten Pacjent był całkowicie zależny od Pana Doktora. Nie wierzę w poprawę Służby Zdrowia do czasu gdy bezkarnie tolerowane są takie ...

Lekarz dobry, ale sposób zachowania wobec Pacjentów nieuprzejmy i arogancki.

Pacjent w obecności mojej znajomej został tak wyzwany na korytarzu ( Pacjent

w wieku ok 75lat), że przychodzi w sprawie porady dotyczącej pogarszającego się stanu zdrowia. Pan Doktor w tym momencie nie miał pacjentów, a godziny urzędowania trwały. Nie życzę nikomu, ani sama bym nie chciała być Pacjentem nawet najlepszego lekarza, który obraża i lekceważy Pacjentów, tylko dlatego, że ten Pacjent był całkowicie zależny od Pana Doktora. Nie wierzę w poprawę Służby Zdrowia do czasu gdy bezkarnie tolerowane są takie sytuacje.

Nie wiem w jaki sposób i dlaczego są o tym Lekarzu dobre opinie . Miałam okazję i kilkakrotnie byłam świadkiem agresji Pana DOKTORA wobec oczekujących i pytających o poradę. Nigdy nie korzystaj z usług tego lekarza, bo Ja już przestałam.

agresji Pana DOKTORA wobec oczekujących i pytających o poradę.
Nigdy nie korzystaj z usług tego lekarza, bo Ja już przestałam.

Lekarz, który wykrzykuje na Pacjentów, jest antypatyczny i bezczelny. Nie rozumiem dlaczego nikt nie złożył skargi do Komisji Etyki Lekarskiej na sposób traktowania Pacjantów?

Lekarz, który wykrzykuje na Pacjentów,

Wspaniały lekarz.Polecam.Jest lekarzem rodzinnym całej rodziny od lat. Wspaniale opiekuje sie obłożnie chorym teściem. Zawsze mogę liczyc na jego dobre rady gdy coś sie dzieje gdyż jako kontakt podaje swój nr prywatny. Pacjenci zawsze mogą na Niego liczyć.Wspaniały lekarz.

Jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Bardzo sympatyczny odpowie na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam.

Jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i nie zamieniłbym go na żadnego innego. Kompleksowo podchodzi do pacjenta, w razie potrzeby wypisuje skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Kompetentny i uprzejmy, w razie potrzeby bezproblemowo kieruje do odpowiednich specjalistów. Bardzo polecam.