prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

2,8
2,4
2,7
3,3

Witam Jestem 10 tygodni po operacji kregoslupa w odcinku szyjnym (dwa implanty).Operatorem był profesor Sloniewski i jego asystent.Po samej operacji jeszcze w szpitalu ,przez 3 dni probowalem dowiedziec sie jak przebiegl zabieg ,nikt z obecnych lekarzy na oddziale ani pielegniarek niebyl w stanie odpowiedziec mi ...

Witam

Jestem 10 tygodni po operacji kregoslupa w odcinku szyjnym (dwa implanty).Operatorem był profesor Sloniewski i jego asystent.Po samej operacji jeszcze w szpitalu ,przez 3 dni probowalem dowiedziec sie jak przebiegl zabieg ,nikt z obecnych lekarzy na oddziale ani pielegniarek niebyl w stanie odpowiedziec mi na najwazniejsze dla mnie pytanie.3 dnia w dniu wyjscia ze szpitala udalo mi sie "zlapac" profesora na korytarzu i zapytac a w odpowiedz byla nastepujaca (prosze Pana jakby cos bylo nie tak to by pan tu nie lezal, usunieto co trzeba i wstawiono implanty).Bylem pelen radosci ze w ogole udalo mi sie z nim porozmawiac.(rozumiem ze czlowiek ma duzo pracy ale..).Dążąc do sedna tej sprawy,opini-jestem 10tyg po operacji i kilka dni po rezonansie kontrolnym, (wiekszosc dolegliwosci pozostalo) po konsultacjach z radiologiem i dwoma opiniami znanych neurochirurgow potrzebuje re operacji bo ta wykonana przez profesora nie zostala wykonana dobrze.Nie bede rozpisywal szczegolow co konkretnie itp. Podsumowujac musze wrocic na stol .Mam 30 lat a zona musi targac za mnie siatki z zakupami,a syna nie moge nawet wziac na rece a szukuje sie kolejne co najmniej pol roku wegetacji
Podziekowania dla Profesora i Spolki z Akademi

Dwie operacje na odcinku szyjnym,stabilizacja przezskórna na czterech poziomach odcinka lędźwiowego,jestem ponad pół roku po tym ostatnim zabiegu,czuję się dobrze teraz czas na sanatorium i rozważną rehabilitację.Pan profesor to bardzo konkretny i zdecydowany fachowiec,robi swoje i nie rozpieszcza,a mobilizuje do ostrożnej pracy nad moim powrotem do sprawności.Dziękuję

Moja opinia jest nagrana na filmie w którym opowiadam o całym moim doświadczeniu związanym z zetknięciem się z tym "lekarzem". https://www.youtube.com/watch?v=e_OzjXRvZLY

Bylam operowana juz bardzo dawno,no 1994 jak Professor nie byl jeszcze Profesorem.W tamtym czasie oddzial neurochrurgii byl w katastrofalnym stanie,sredni personnel straszny,ale wtedy Docent Sloniewski dla mnie wspanialy czlowiek.Drugi raz tez ddalabym sie w jego rece.Pozdrawiam Panie Profesorze to juz 21 minelo.

Czytałem wszystkie negatywne opinie. Potwierdzam. Jestem po 2 zabiegach. Zgłaszałem chęć dalszego leczenia ale nie chce(Słoniewski). Ciekawe zapatrywanie przy 3-poziomowej dyskopatii i zastosowaniu implantu przy tylko jednym dysku. Boli, pocę się i nie mogę podjąć żadnej pracy (nawet stróża). Zachęcałem jak mogłem, po wizytach przed operacjami (po 350 zł każda) 2 razy wysłałem po 250 zł na e-konsultację. Słoniewski nieugięty - nie i koniec.
Proszę serdecznie każdego, kto ma jakąś wiedzę o lekarzu do którego mógłbym się zwrócić. Piszcie na e-mail: a.kaminski128@wp.pl

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gdańsk"?

Haffnera 6 lok. 105
Sopot