prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

Neurochirurg

2,5

jako lekarz nie narzekam byłam po operacji był u mnie także dziewie sie czytając niektóre komentarze bo ja po operacji widzialam go codziennie...przychodził o ale jest ale....tak jak wczesniej ktoś napisał bo w zwiazku zmoja operacja wystapiły pewne konsekwencje i tez zostawiono mnie samej siebie musialam iśc prywatnie do neurologa i był zdziwoiony że po operacji powinnam od razu byc pod opieka neurologa!!!!nikt mnie nie uprzedził co mnie czeka co mam robić....i za to mam zal ja nie musze widziec wszystkiego no i jeszcze jedna rzecz. p.DOKTORZR JEŻELI COS PAN OBIECUJE TO PROSZE NIECH PAN SIE TEGO TRZYMA.....;(ZLEWKA NA MAKSA człowiek jeździ pyta a iat tylko slyszy ciągle to samo a minął rok i sie nie doczekałam aha i nie zgodze się z którymś z komentarzy bo O.Neurochirurgii jest ok.lekarze,pielęgniarki,pilegniarze są świetni i bardzo mili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jezeli chodzi o negatywne opinie doktora to jest normalne ze zawsze cos bedzie o to nie tylko dotyczy prfsora!!!normalne jest że nie zawsze są w stanie kogoś uratować!!także ja bronie profesora bo psy na nim wieszacie

Lekarz zdecydowanie bardzo dobry jeśli chodzi o samą operację. Jednak widziałam go tylko na wizycie na której była planowana operacja . Później już go nie widziałam po zabiegu .

Dzięki profesorowi będę mogła znowu normalnie funkcjonować.Mam pytanie gdzie są te tysiące osób którzy mogą podpisać się pod pozytywną opinią tegoż lekarza?? Dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć że profesor nie ma czasu na rozmowy, on codziennie ratuje ludzkie życie...Według mojej opinii to najlepszy specjalista jakiego spotkałam na mojej "drodze" leczenia kręgosłupa.

Moja opinia o prof. Słoniewskim jest jak najbardziej pozytywna aczkolwiek zgadzam się w kwestii braku bezpośredniego kontaktu z pacjentem.Tylko proszę zwrócić uwagę na ilość wykonywanych operacji, to naprawdę bardzo zajęty człowiek. Byłam u kilku specjalistów, zanim trafiłam do profesora i jestem wdzięczna, że okazał się tak znakomitym fachowcem, jestem tego dowodem.Pozdrawiam

ZGADZAM SIE W WIELOMA TU OPINIAMI O PROFESORZE SLONIEWSKIM .ZERO KONTAKTU Z PACJENTEM ;SZCZEGOLNIE ;GDY CZESTO NIE UDAJA MU SIE OPERACJE ;WTENCZAS JEST PAN PROFESOR BARDZO NIE DOSTEPNY !!!!!!!PAN PROFESOR TRAKTUJE RZECZYWISCIE PACJENTOW JAK SMIECI.ODRADZAM KOMUKOLWIEK ODDAWAC SWOJ KREGOSLUP W RECE PROFESORA !!!!!!!!

Pojechałamna wizytę a poemna operację aż z Wrocławia, bo akurat był reportaż o nowej metodzie,którą zacząął operować przepuklinę...Miałam operację w 2003 roku mając 27 lat, groził mi niedowład prawej nogi. Wizyta prywatna była tylko jedna, operacja na kasę chorych chyba po 3 miesiącach. Koszt wizyty prywatnej był chyba w kwocie 150 zł, więc nie był to jakiś kosmiczny wydatek. Tydzień po operacji ból wrócił, ale po serii zabiegów rehabilitacyjnych przeszło i tak już ( na szczęście ) 8 lat, po roku zaszłam w ciążę i też wszystko poszło dobrze, dolegliwości nie wróciły. Widziałam go na sali operacyjnej zanim znieczulenie zadziałało, bo to on robił zabieg, potem faktycznie go już nie widziałam, ale mam niewelką bliznę leżałam w szpitalu łącznie 4-5 dni. Sam szpital był wtedy niezbyt...stary i brzydki...ale liczył się efekt, a ten wyszedł wg mnie bardzo dobrze. Jeśli ktoś pyta zawsze polecam już kilka osób namiary otrzymało...

Niesamowita wiedza,kultura osobista,wielki lekarz!

Niesamowita wiedza,kultura osobista,wielki lekarz!

przez niego zmarła moja mama. Potraktował nas jak jakiegoś śmiecia a nie człowieka

Wspaniały człowiek! Powróciło mi czucie w nodze i znów mogę normalnie chodzić! Na drugi dzień po operacji wróciłam do domu a w dzień operacji wstałam uśmiechnięta z łóżka! Mam mikroskopijną ranę pooperacyjną i dużo sił na powrót do zdrowia. Dziękuję za uwolnienie mnie od leków przeciwbólowych, bezsennych nocy i depresji związanej z nieustającym bólem! Ten człowiek nie ma czasu na gadanie o bzdurach z każdym pacjentem bo codziennie ratuje wiele osób od bólu! Uszanumy to! Niech się wstydzą Ci co nie potrafią się podpisać pod negatywną opinią i piszą bzdury... ...

Marta z Gdyni

Jestem miesiąc po operacji, usunięto przepuklinę na odc. lędźwiowymi dostałam implant. Ból po operacji kosmiczny, ale to przecież normalne bo to ingerencja w ciało wiec nie można się oszukiwać że będzie inaczej. teraz powoli wracam do siebie chodze juz sprawnie i siedze, strupy odpadły, mała blizna, pierwsza wizyta była prywatna 250 zł szybki termin (aczkolwiek krotka - 4 min.) i po jakims ms. dostałam termin a to bardzo szybko, na oddziale opieka fachowa, a to ze nie rozmawial ze mna po operacji to z 2 strony chyba standard jak na nasze warunki, nie maja czasu a osob takich co tam sie przewija to masa. we wrześniu jade na kontrole do jednego z asystentów jaki pomagał przy operacji. Jeszcze mocno boli mnie wstawanie , zmiana poziomow (np. zejscie z chodnika), kichanie. Dotarłam do niego bo słyszalam ze jest najlepszy w PL. Ja sobie chwalę pracę jaką wykonał moje życie było trudne przed operacją bo kilka razy w roku miałam dziury w życiorysie od 6 lat i ból straszny nie chodziłam, tak dalej żyć się nie dało. Wcześniej bałam się tej operacji iż zwlekałam, a nie potrzebnie przez to przepuklina z małej zrobiła się rozległa. Teraz dał mi szansę na lepsze jutro, więc polecam serdecznie

P.S. LUDZIE NAUCZCIE SIĘ DOBRZE SIEDZIEĆ I UPRAWIAJCIE SPORTY WARTO, I WSTAŃ TERAZ OD TEGO KOMPA I PRZEJDŹ SIĘ PO DOMU. SZKODA ŻE MI TEGO KTOŚ NIE POWIEDZIAŁ NA CZAS