prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

2,8
2,4
2,7
3,3

Moja opinia o prof. Słoniewskim jest jak najbardziej pozytywna aczkolwiek zgadzam się w kwestii braku bezpośredniego kontaktu z pacjentem.Tylko proszę zwrócić uwagę na ilość wykonywanych operacji, to naprawdę bardzo zajęty człowiek. Byłam u kilku specjalistów, zanim trafiłam do profesora i jestem wdzięczna, że okazał się tak znakomitym fachowcem, jestem tego dowodem.Pozdrawiam

Ordynarny i niedostępny łapówkarz. Dobry specjalista tylko za pieniądze. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Personel również fatalny.

Ordynarny i niedostępny

Niesamowita wiedza,kultura osobista,wielki lekarz!

Niesamowita wiedza,kultura osobista,wielki lekarz!

świetny fachowiec. Operacja dysku w odcinku lędźwiowo- krzyżowym. To skutek wyczynowego uprawiania sportu.Przed operacją silne bóle, rwa kulszowa,kilogramy leków przeciwbólowych. W drugim dniu po operacji kierowałem sam samochodem wracając 400 km. do domu. Metoda laparoskopowa jest nieoceniona jeżeli robi to dobry lekarz. Jestem już kilka lat po operacji i żadnych dolegliwości !!!!! Osobiście gorąco polecam.

świetny fachowiec. Operacja dysku w odcinku lędźwiowo- krzyżowym.
Metoda laparoskopowa jest nieoceniona jeżeli robi to dobry lekarz.
Jestem już kilka lat po operacji i żadnych dolegliwości !!!!!
Osobiście gorąco polecam.

Lekarz zdecydowanie bardzo dobry jeśli chodzi o samą operację. Jednak widziałam go tylko na wizycie na której była planowana operacja . Później już go nie widziałam po zabiegu .

Po operacji czuję się świetnie. Wspaniały chirurg otoczony wspaniałymi kompetentnymi asystentami

W lutym operował mi dysk lędźwiowy. Wynik operacji jest taki, że mam niedowład nogi!!! Którego oczywiście nie miałem wcześniej. Zdaniem "profesora" jest to normalna sytuacja po tego typu zabiegu. Zero zainteresowania losem pacjenta przed jak i po zabiegu, ZERO kontaktu z pacjentem. Pozostawiono mnie samemu sobie z problemem-niedowładem. Na własną rękę ustaliłem (zrobiłem dodatkowe badania), że pozostawiono fragment dysku, który najprawdopodobniej uciska nerw. Podczas mojego pobytu i leczenia w AMG złamano WSZYSTKIE punkty praw pacjenta!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!

Najpierw miałem wizytę prywatną - 5min. za 250zł. w tym 3 informacje i 3 kłamstwa (m.in. bezpieczeństwo i długość trwania operacji)...już miałem 2 operacje na dysk i przepuklinę - obie skopane czekam na trzecią...odzwierciedla najgorsze cechy lekarzy - ma pacjenta poprostu w du...liczy się tylko kasa!!! Po operacjach mogłem tylko zaśpiewać znowu w życiu mi nie wyszło a ten konował: myślę że nie stało się nic...Jest pan zerem Słoniewski...p.s. Oddział neurochirurgii w Szpitalu Akademii Medycznej w Gdańsku dno - tak jak jego szef Słoniewski

ZGADZAM SIE W WIELOMA TU OPINIAMI O PROFESORZE SLONIEWSKIM .ZERO KONTAKTU Z PACJENTEM ;SZCZEGOLNIE ;GDY CZESTO NIE UDAJA MU SIE OPERACJE ;WTENCZAS JEST PAN PROFESOR BARDZO NIE DOSTEPNY !!!!!!!PAN PROFESOR TRAKTUJE RZECZYWISCIE PACJENTOW JAK SMIECI.ODRADZAM KOMUKOLWIEK ODDAWAC SWOJ KREGOSLUP W RECE PROFESORA !!!!!!!!

Nie polecam nikomu .Pierwsza wizyta ok ,ale jesli cos sie nie uda lekarz umywa rece i nie ma czasu na dalsze leczenie !!!!