prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

2,8
2,4
2,7
3,3

Moja opinia jest nagrana na filmie w którym opowiadam o całym moim doświadczeniu związanym z zetknięciem się z tym "lekarzem". https://www.youtube.com/watch?v=e_OzjXRvZLY

nie rozumiem komentarzy nikt nie każe wam chodzić do profesora że narzekacie że bierze duzo za wizyte!!!!szukajcie innego a nie narzekajcie!!to tylko lekarz i każdy ma w swoim zawodzie że nie zawsze idzie jakbysmy tego chcieli...i co boli was że po operacji niema profesora????przecież najwazniejsze że udala się operacja a po operacji to już inni lekarze nad toba czuwają!!!a oddział neurochirurgi??bardzo sympatyczni ludzie!!!naprawde to chyba najlepszy oddzial w AKADEMI!!!!Lekarze świetni a niewiem jak jeste teraz ale w ubiegłym roku profesor Słonieewski mial świetnego asystenta!!!bardzo fajny:)i skończcie z tymi negatywnymi!!nikt was nie zmusza do chodzenia do profesora no nie???ja jestem po operacji i nie narzekam:)!!!

Jestem zadowolony - wyleczony! Ostatni zabieg (usunięcie dysku L5-S1)przeszedłem w 2001 roku. Od tego czasu czuję się zdecydowanie lepiej. Sprawność powróciła w 90%. Oczywiście stosuję się do zaleceń lekarzy! Uprawiam sporty: pływanie, rower, narty.

Jestem zadowolony - wyleczony!

Wspaniały człowiek! Powróciło mi czucie w nodze i znów mogę normalnie chodzić! Na drugi dzień po operacji wróciłam do domu a w dzień operacji wstałam uśmiechnięta z łóżka! Mam mikroskopijną ranę pooperacyjną i dużo sił na powrót do zdrowia. Dziękuję za uwolnienie mnie od leków przeciwbólowych, bezsennych nocy i depresji związanej z nieustającym bólem! Ten człowiek nie ma czasu na gadanie o bzdurach z każdym pacjentem bo codziennie ratuje wiele osób od bólu! Uszanumy to! Niech się wstydzą Ci co nie potrafią się podpisać pod negatywną opinią i piszą bzdury... ...

Marta z Gdyni

Polecam profesora wszystkim tym którzy chcą być dobrze zoperowani,a nie tym dla których ważniejsze jest to czy profesor pojawi się po operacji! ja byłam operowana w MSWIA i profesor był u mnie po operacji,jest to sympatyczny ,miły kompetentny i godny zaufania człowiek ,świadczy o tym to ,ze oddałam mój kręgosłup w jego ręce i nie żałuje, jestem tydzień po operacji i chodzę nie czując bólu!

Dzięki profesorowi będę mogła znowu normalnie funkcjonować.Mam pytanie gdzie są te tysiące osób którzy mogą podpisać się pod pozytywną opinią tegoż lekarza?? Dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć że profesor nie ma czasu na rozmowy, on codziennie ratuje ludzkie życie...Według mojej opinii to najlepszy specjalista jakiego spotkałam na mojej "drodze" leczenia kręgosłupa.

Lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Rozgoryczonym z tego PORTALU powiem - w neurochirurgi NIE ISTNIEJĄ ŻADNE GWARANCJE! Ryzyko przy operacjach neurochirurgicznych jest duże i KAŻDY przed zabiegiem stosowne oświadczenie musi osobiście podpisać. Ja po operacji na kręgosłupie funkcjonuję pięć lat I NON-STOP (nie bez bólu )pracuję.To jest sukces.Cudów nie oczekiwałem.

bardzo pomogł mojej córce,trzykrotnie operował,

bardzo pomogł mojej córce,trzykrotnie operował,

Zdecydowanie ODRADZAM. Liczą się tylko pieniądze. Po operacji pacjent dla Profesora nie istnieje. Po kolejnej operacji i obietnicy całkowitego wyzdrowienia jest coraz gorzej a inni lekarze nie chcą podejmować się leczenia po Profesorze (wiadomo nikt po innych nie chce sprzątać). Jak się idzie do lekarza z tytułem to liczy się na większą pomoc a nie niszczenie życia i widmo wózka inwalidzkiego.

Witam! Byłam u Pana doktora dosłownie 4 min, co mi powiedział to tylko operacja operacja i operacja, jak chciałam sie dowiedziec jak leczyć moje bóle kregosłupa nic mi nie doradził, był bardzo niemiły i ordynarny. Zapłaciłam 300 zł dosłownie za nic! Nie polecam, chyba ze ktoś ciezko zarobione pieniądze chce wyrzucic w błoto. Przede mna tez było 5 pacjętów oni tez nie siedzieli dłużej niz 5 min w gabinecie doktora. Za wizyte trzeba zapłacic przed wejsciem teraz to juz wiem dlaczego bo pewnie większość za takie porady bym nie zapłaciła.