prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

2,8
2,4
2,7
3,3

dzięki niemu chodzę i normalnie funkcjonuję w swoim zawodzie.

dzięki niemu chodzę i normalnie funkcjonuję w swoim zawodzie.

Po wizycie u profesora zadzwoniła do mnie pielegniarka że jezeli zdecyduje sie prywatnie to bede operowany w dogodnym terminie a poprzez fundusz czekac bedę ponad rok. Zapłacilem 5000 zł i nie widziałem wogóle profesora, asysten po operacji powiedział mi że za póżno sie zgłosiłem. Oprócz nie usunietego ucisku wypadnietego dysku mam dodatkowo ucisk od zrostów. . Teraz boje sie operacji. Zbyszek z Krakowa

Brak zainteresowania w szpitalu przed i po operacji. Mam mieć następną operację. Nie ma możliwości "dostania" się na operację bez konsultacji prywatnej nawet przy wskazaniach z poradni neurochirurgicznej.Mam wiele wątpliwości, jeszcze przed pierwszą operacją odradzano mi profesora.

przez niego zmarła moja mama. Potraktował nas jak jakiegoś śmiecia a nie człowieka

OKROPNY nigdy nikomu nie polecam Spartaczylmi gregoslup!!!!!

OKROPNY nigdy nikomu nie polecam Spartaczylmi gregoslup!!!!!

szukam osób które były operowane przez P.Słoniewskiego i nie są zadowolone z "jakości"... annnak80@o2.pl

Zero kontaktu z pacjentem. po operacji dysku lędżwiowego, po dwuch tygodniach okazało sie że konieczna jest szybka poprawka-którą również skopali.

spaprał mi życie bo nie udała się jemu moja operacja i nie polecam jeśli nie chcecie znaleźć się za szybko na tamtym świecie