prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

Neurochirurg

2,5

Lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Rozgoryczonym z tego PORTALU powiem - w neurochirurgi NIE ISTNIEJĄ ŻADNE GWARANCJE! Ryzyko przy operacjach neurochirurgicznych jest duże i KAŻDY przed zabiegiem stosowne oświadczenie musi osobiście podpisać. Ja po operacji na kręgosłupie funkcjonuję pięć lat I NON-STOP (nie bez bólu )pracuję.To jest sukces.Cudów nie oczekiwałem.

szukam osób które były operowane przez P.Słoniewskiego i nie są zadowolone z "jakości"... annnak80@o2.pl

Najpierw miałem wizytę prywatną - 5min. za 250zł. w tym 3 informacje i 3 kłamstwa (m.in. bezpieczeństwo i długość trwania operacji)...już miałem 2 operacje na dysk i przepuklinę - obie skopane czekam na trzecią...odzwierciedla najgorsze cechy lekarzy - ma pacjenta poprostu w du...liczy się tylko kasa!!! Po operacjach mogłem tylko zaśpiewać znowu w życiu mi nie wyszło a ten konował: myślę że nie stało się nic...Jest pan zerem Słoniewski...p.s. Oddział neurochirurgii w Szpitalu Akademii Medycznej w Gdańsku dno - tak jak jego szef Słoniewski

świetny fachowiec. Operacja dysku w odcinku lędźwiowo- krzyżowym. To skutek wyczynowego uprawiania sportu.Przed operacją silne bóle, rwa kulszowa,kilogramy leków przeciwbólowych. W drugim dniu po operacji kierowałem sam samochodem wracając 400 km. do domu. Metoda laparoskopowa jest nieoceniona jeżeli robi to dobry lekarz. Jestem już kilka lat po operacji i żadnych dolegliwości !!!!! Osobiście gorąco polecam.

świetny fachowiec. Operacja dysku w odcinku lędźwiowo- krzyżowym.
Metoda laparoskopowa jest nieoceniona jeżeli robi to dobry lekarz.
Jestem już kilka lat po operacji i żadnych dolegliwości !!!!!
Osobiście gorąco polecam.

spaprał mi życie bo nie udała się jemu moja operacja i nie polecam jeśli nie chcecie znaleźć się za szybko na tamtym świecie

Po wizycie u profesora zadzwoniła do mnie pielegniarka że jezeli zdecyduje sie prywatnie to bede operowany w dogodnym terminie a poprzez fundusz czekac bedę ponad rok. Zapłacilem 5000 zł i nie widziałem wogóle profesora, asysten po operacji powiedział mi że za póżno sie zgłosiłem. Oprócz nie usunietego ucisku wypadnietego dysku mam dodatkowo ucisk od zrostów. . Teraz boje sie operacji. Zbyszek z Krakowa

W lutym operował mi dysk lędźwiowy. Wynik operacji jest taki, że mam niedowład nogi!!! Którego oczywiście nie miałem wcześniej. Zdaniem "profesora" jest to normalna sytuacja po tego typu zabiegu. Zero zainteresowania losem pacjenta przed jak i po zabiegu, ZERO kontaktu z pacjentem. Pozostawiono mnie samemu sobie z problemem-niedowładem. Na własną rękę ustaliłem (zrobiłem dodatkowe badania), że pozostawiono fragment dysku, który najprawdopodobniej uciska nerw. Podczas mojego pobytu i leczenia w AMG złamano WSZYSTKIE punkty praw pacjenta!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!

dzięki niemu chodzę i normalnie funkcjonuję w swoim zawodzie.

dzięki niemu chodzę i normalnie funkcjonuję w swoim zawodzie.

Brak zainteresowania w szpitalu przed i po operacji. Mam mieć następną operację. Nie ma możliwości "dostania" się na operację bez konsultacji prywatnej nawet przy wskazaniach z poradni neurochirurgicznej.Mam wiele wątpliwości, jeszcze przed pierwszą operacją odradzano mi profesora.

Zero kontaktu z pacjentem. po operacji dysku lędżwiowego, po dwuch tygodniach okazało sie że konieczna jest szybka poprawka-którą również skopali.