dr n. med. Piotr Banach

Ginekolog

Lekarz na bardzo wysokim poziomie. Jestem Jego pacjentką 10 lat.Radzi sobie z trudnymi przypadkami.Zawsze pomocny i życzliwy. Cierpliwie wszystko tłumaczy,zrozumiałym językiem . Ma rzetelne podejście do pracy i pacjentek. Lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i ludzkim podejściem do spraw. Dobrze kontrolował przebieg 2 moich ciąż. Anioł chodzący po ziemi.Polecamy Go z całego serca-ja i mój mąż. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ!

Niesamowity człowiek! Fantastyczny lekarz o wielkim sercu i nietuzinkowym poczuciu humoru. Polecam!!!

Jestes swietnym człowiekiem, nie tylko lekarzem. Pomaga każdemu, zawsze podchodzi z humorem

BUFON.W SZPITALU INTERESUJA GO TYLKO JEGO PRYWATNI PACJENCI. PROBLEM Z ODPOWIADANIEM DZIEN DOBRY.POZDROWIENIA DLA DR.GLAZA I DR.BILARA! . . .

BUFON.W SZPITALU INTERESUJA GO TYLKO JEGO PRYWATNI PACJENCI.
PROBLEM Z ODPOWIADANIEM DZIEN DOBRY.POZDROWIENIA DLA DR.GLAZA
I DR.BILARA!

Trudno w kilku słowach ocenić Pana Dra Banacha. Nie udało się uratować mojego synka, ale nigdy nie zapomnę zaangażowania i walki dra Banacha, nawet wówczas, gdy wszyscy już zrezygnowali, on do końca próbował i za to jestem mu wdzięczna. Profesjonalista i człowiek o wielkim sercu. Polecam wszystkim bez cienia wątpliwości. Natalia

Natalia

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin