lekarz Piotr Behnke

Psychiatra

Po nieudanym leczeniu we Wrocławiu, kiedy to czułam się jak królik doświadczalny coraz to nowych leków na depresję, trafiłam do dr Behnke. "Prześwietlił" mnie i zastosował leki, które w końcu postawiły mnie na nogi, wyrównały ciśnienie i nie jestem po nich otępiała. Po prawie roku leczenia moja chroniczna bezsenność jest prawie wyleczona, przyjmuję coraz mniejsze dawki leku i wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna i ze szczerym sercem polecam tego lekarza.

Pana Doktora spotkałam wiele lat temu, kiedy jako nastolatka trafiłam pod jego opiekę z objawami depresji. Byłam w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym. To co najbardziej utkwiło mi w pamięci, to jego rzeczowość i brak roztkliwiania się nade mną. Potraktował mnie jak dorosłą osobę, poważnie i z szacunkiem; wytłumaczył wszystko i zastosował stosowne leczenie. Bardzo mi pomógł. Dziś, gdybym miała potrzebę konsultacji, bez wahania oddała bym się pod jego opiekę, pomimo dzielącej nas odległości prawie 500 km. Szczerze polecam tego specjalistę.

Zdecydowanie negatywna opinia.Lekarz ten traktuje swoich pacjentów obcesowo,na podstawie rozmowy telefonicznej która trwała minutę zalecił znaczne zwiększenie dawki leku psychoaktywnego pacjentowi,którego nie widział od ponad roku,bez skrupulatnego wywiadu,bez zainteresowania, profesjonalnego podejścia,ponadto nie informuje o przepisanym leku i jego skutkach ubocznych,bagatelizując te objawy.

Lakarz zna się na tym co robi , bardzo dobrze wraz z innymi wspaniałymi lekarzami i psychologami na oddziale w Legnicy stawiają ludzi na nogi ..:)...dziękuje :)

Pomógł mojemu mężowi, jestem zadowolona i polecm tego lekarza w 100%

Pomógł mojemu mężowi, jestem zadowolona i polecm tego lekarza w 100%

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Legnica"?

Izerska 35
Legnica

medicus
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
Gwarków 55/6
59-300 Lubin
Przychodnia Ogólnolekarsko-Stomatologiczna przy Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów "VITA"
ulica Reymonta 7

51-149 Wrocław
Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
ulica Batorego 4
58-300 Wałbrzych
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów