lekarz Piotr Behnke

Psychiatra

Fajny lekarz, dobry specjalista. Ufam mu.

Fajny lekarz, dobry specjalista. Ufam mu.

Wybitny praktyk.Niezwykle skuteczny w krótko- i długoterminowym leczeniu szpitalnym i ambulatoryjnym. Potrafi równocześnie wyprowadzić grupę pacjentów z psychozą z choroby podczas leczenia w szpitalu. Posiada niezwykle cenny dar zastosowania swej bogatej wiedzy z wielu dziedzin w praktyce. Dodatkowo człowiek obdarzony poczuciem humoru i dużą dozą tolerancji i pozytywnym podejściem do pacjenta nawet, gdy ten przeciwstawia się trybowi leczenia. Ma kompleksowe podejście do choroby. Do pacjentów ,ich rodzin, choroby istniejących problemów podchodzi indywidualnie. Pod kątem wiedzy , umiejętności, doświadczenia, kompetencji i skuteczności jeden z najlepszych lekarzy psychiatrów w Polsce, jednak ze względu na rodzaj wykonywanej profesji nie podlega jako człowiek ocenie według zwykłych standardów. Polecam jako specjalistę każdej osobie dotkniętej niezwykle przykrym problem zaburzenia psychicznego, które ciągle utrudnia normalne i pełnoprawne życie i nadal jest dla wielu ludzi ogromną barierą w rodzinie, społeczeństwie, pracy i wielu innych obszarach funkcjonowania. Moja ocena - bardzo dobry lekarz.
Piotr Golecki, Głogów

Mimo, że nie znamy się osobiście jestem Panu niezmiernie wdzięczna za fachową pomoc udzielaną mojemu ukochanemu Mężowi. Są to rozmowy telefoniczne, ale mam wrażenie jakbyśmy się znali od lat, a Pan był naszym Przyjacielem. Wsparcie o każdej porze, bezcenne wskazówki i nadzieja, że wszystko będzie dobrze...! Dziękuję,że pomaga mi Pan walczyć o osobę dla mnie Najważniejszą na świecie.

Dziękuję,że pomaga mi Pan walczyć o osobę dla mnie Najważniejszą na świecie.

Świetny fachowiec, profesjonalista w każdym calu. Wiem że to zabrzmi dziwnie ale ma coś takiego w oczach że przeszywa człowieka na wskroś i zagląda do środka... i od razu wie co jest nie tak. Trafia z diagnozą natychmiast. Człowiek godny zaufania, który traktuje swoją pracę jak pasje a nie sposób na zarabianie pieniędzy. Jestem widzęczny temu człowiekowi za to że tak bardzo mi pomógł w okresie gdy pomocy tej bardzo potrzebowałem!

Przeprowadził mnie pan przez najtrudniejszy okres życia.Wzbudził pan ogromne zaufanie u zagubionej,zamkniętej w sobie dziewczyny ze wzrokiem opuszczonym gdzieś w dół...Teraz stoję na scenie,patrzę przed siebie i realizuję swoje pasje - teatr,życie.Wielkie dzięki panie doktorze.

Jestem pacjentką dr Piotra Behnke, leczyłam się od kilkunastu lat u wielu psychiatrów przyjmujących w Jeleniej Górze. Leczenie nie przynosiło oczekiwanych skutków. Cenię dr Behnke za rzetelność, podejście podmiotowe do pacjenta, wzbudza ogromne zaufanie, dobiera leki, które nie powodują wiekszych skutków ubocznych. Doskonale zdaję sobie sprawę, że leczenie osób chorych na depresję, uzależnionych od narkotyków, schizofrenię nie jest zadaniem łatwym- a szczególnie osoby takiej, jak ja. Nawet Pan nie zdaje sobie sprawy, że ja walcze o życie, dlatego w chwilach, kiedy spadam na dno szukam ratunku, walki jeszcze nie skończyłam, nie moge obiecac, ze ja wygram. Ale rozmowa z Panem mimo, ze nie jest psychoterapią pozwala mi chociaz na moment zapomnieć o żalu, że tak zmarnowałam swoje życie. Jak czasem znowu nawale, prosze o wybaczenie, bo mam wyrzuty sumienia, że Pan walczy o moje zycie a ja niszcze Pana prace. To nie jest tak, ze ja zycia nie kocham, poprostu strasznie jestem nim zmęczona. Najgorzej jest nic nie czuć i nieraz mam ogromny zal, ze znalazł sie ktos, kto przyprowadził mnie do Pana, nie chce go zawiesc, czasem go okłamuje, ze biore leki i naprawde mu współczuje, ze ciagle o mnie walczy. Moze nie tyle o mnie, co o to by mój syn miał matke.