lekarz Piotr Behnke

Psychiatra

Pana doktora Behnke znam od lat 90-tych. To wybitny praktyk, niezwykle skuteczny w odpowiednim diagnozowaniu chorób i zaburzeń psychicznych, jak i stosowaniu leczenia farmakologicznego. Jestem całkowicie przekonany , ze warto skorzystać z jego porady. Ma bogate doświadczenie profesjonalne. Mówiąc krótko : jeśli masz problem z psychiką ( a to nie wstyd ) zwróć się o pomoc do dr Behke. Piotr Dariusz Golecki

Jestem całkowicie przekonany , ze warto skorzystać z jego porady.
Ma bogate doświadczenie profesjonalne.

Piotr Dariusz Golecki

Po nieudanym leczeniu we Wrocławiu, kiedy to czułam się jak królik doświadczalny coraz to nowych leków na depresję, trafiłam do dr Behnke. "Prześwietlił" mnie i zastosował leki, które w końcu postawiły mnie na nogi, wyrównały ciśnienie i nie jestem po nich otępiała. Po prawie roku leczenia moja chroniczna bezsenność jest prawie wyleczona, przyjmuję coraz mniejsze dawki leku i wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna i ze szczerym sercem polecam tego lekarza.

Pana Doktora spotkałam wiele lat temu, kiedy jako nastolatka trafiłam pod jego opiekę z objawami depresji. Byłam w kiepskim stanie fizycznym i psychicznym. To co najbardziej utkwiło mi w pamięci, to jego rzeczowość i brak roztkliwiania się nade mną. Potraktował mnie jak dorosłą osobę, poważnie i z szacunkiem; wytłumaczył wszystko i zastosował stosowne leczenie. Bardzo mi pomógł. Dziś, gdybym miała potrzebę konsultacji, bez wahania oddała bym się pod jego opiekę, pomimo dzielącej nas odległości prawie 500 km. Szczerze polecam tego specjalistę.

Zdecydowanie negatywna opinia.Lekarz ten traktuje swoich pacjentów obcesowo,na podstawie rozmowy telefonicznej która trwała minutę zalecił znaczne zwiększenie dawki leku psychoaktywnego pacjentowi,którego nie widział od ponad roku,bez skrupulatnego wywiadu,bez zainteresowania, profesjonalnego podejścia,ponadto nie informuje o przepisanym leku i jego skutkach ubocznych,bagatelizując te objawy.

Lakarz zna się na tym co robi , bardzo dobrze wraz z innymi wspaniałymi lekarzami i psychologami na oddziale w Legnicy stawiają ludzi na nogi ..:)...dziękuje :)

Pomógł mojemu mężowi, jestem zadowolona i polecm tego lekarza w 100%

Pomógł mojemu mężowi, jestem zadowolona i polecm tego lekarza w 100%

Po leczeniu u wielu specjalistów On jeden postawił męża na nogi

Po leczeniu u wielu specjalistów On jeden postawił męża na nogi

Ten lekarz wie co robi - dobrze „pierze mózg”.

Ten lekarz wie co robi - dobrze „pierze mózg”.

Od lat lecze sie u dr Benkhe powiem krotko najlepszy lekarz

Od lat lecze sie u dr Benkhe powiem krotko najlepszy lekarz

JEDEN Z NAJLEPSZYCH LEKARZY W POLSCE.Gdy trafiłem do niego po nieudanym leczeniu przez innych lekarzy ,odrazu stwierdził co mi dolega i jakie leczenie jest potrzebne i jakimi lekami.Poznałem wielu ludzi ktorych wyleczył , każdy ma tylko jedno zdanie onim 'WSPANIAŁY LEKARZ NAJLEPSZY SPECIALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE' .