lekarz Piotr Bernard

Ginekolog

Pan Dr prowadzil moje dwie ciaze. Idealnie okreslil termin porodu. Jest bardzo cierpliwym czlowiekem, potrafi udzielic wyczerpujacych odpowiedzi. W chwili gdy w ciazy wystapily jakies nieprawidlowosci bez wahania wystawil skierowanie na niezbedne badania. Zawsze poswieca kazdej pacjentce duzo czasu i nie odsyla z kwitkiem. Brawo Panie Dr oby tak dalej.

Lekarz przy którym podczas porodu czułam się bezpiecznie. Mimo, że był to mój pierwszy poród, doktor Piotr sprawił, że chwile te wspominam bardzo dobrze. Wiem, że byliśmy z Maciusiem w dobrych rękach :) Szycie po przecięciu krocza idealnie wykonane. Dziękuję Panie Doktorze za wspaniałą atmosferę i świetną robotę!

Takich lekarzy więcej...chodziłam na NFZ więc nie był miły bo płaciłam... trafiłam do dr po poronieniu i bardzo załamana po kolejnych nie udanych próbach zajścia w ciążę... poprzedni lekarz kazał próbować a dr Bernard zaczął od obserwacji cyklu i podaniu leków na uregulowanie dni płodnych.... i tak minęły dwa cykle....i byłam w ciąży teraz mam zdrowego synka którego urodziłam przez cesarskie cięcie.... synek był duży i Dr nie wahał się żeby zrobić cięcie ...czułam się bardzo bezpiecznie przez całe 42 tygodnie mojej ciąży takich lekarzy więcej…

Świetny lekarz - prowadził moją drugą ciążę. Jest dokładny, skrupulatny, cierpliwy, życzliwy. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mimo młodego wieku jest wg mnie świetnym specjalistą. Po 38 tygodniach jego opieki urodziłam ślicznego i zdrowego syna - dzięki Doktorze :)

Trzeba chyba wiedzieć o co pytać bo inaczej nic nie powie. Chodziłam do niego w ciąży ale chyba trudno stwierdzić, że ją prowadził bo pod koniec kazał mi przyjść na wizytę a jak poszłam do położnej powiedziała że już nie będzie przyjmował w przychodni. Moja ciąża była od początku zagrożona, nie miałam do niego numeru, kazał mi dzwonić do szpitala. Raz mu powiedziałam że się źle psychicznie czuję i czy mogę coś uspakajającego - brałam sterydy- to odparł tylko krótko - nie. Widziałam na porodówce że przyszedł do jakiejś dziewczyny do mnie nie. Kiedyś cały dzień byłam w szpitalu na zdjęciu szwu, jak przyszedł bo była jego zmiana to bardzo długo na niego czekałam mimo, że pielęgniarka mu powiedziała że już długo czekam i żeby w miarę szybko do mnie zajrzał. Miałam wrażenie że jest zły na mnie, że musi mnie widzieć co tydzień albo dwa. Mam do niego straszny żal o to że nie powiedział mi że moje dziecko urodzi się takie małe. Całą ciążę przybierałam na wadze a jak go zapytałam czy nie za dużo to nic nie powiedział. Przytyłam 20 kg a dziecko miało 2300. Do dzisiaj nie wiem czy to mogła być też wina sterydów? No niby nie jest źle bo dziecko się urodziło i leczył mnie ale nie jestem zadowolona z jego że tak napiszę opieki. Nigdy więcej do takiego lekarza. Ale to tylko moja opinia, może dla kogoś był dobrym ginekologiem, może miałam pecha i trafiałam kiedy miewał humory..?

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej