lekarz Piotr Bernard

Pan Bernard uratował moją córeczkę, która przez niedopatrzenie jednej Pani ginikolog mogła nie przeżyć, ponieważ po krwotoku dostałam tak silnej grzybicy, która prawie doprowadziła do początku gnicia płodu. Poszłam do Pana Bernarda i to właśnie jemu zawdzięczam, że nie straciłam malutkiej. Kilka razy leżałam na Patologii Ciąży i zawsze mogłam liczyć na szczerość i pomoc ze strony Pana Piotra. Miałam zagrożenie przedwczesnym porodem i też dzięki opiece i trosce Pana Bernarda przetrwałam ten najgorszy dla dziecka okres,w którym porodu by nie przeżyło. Polecam każdej znajomej Pana Bernarda i do końca życie będe mu wdzięczna za to co zrobił dla mnie i dla mojej córeczki.

Dopiero zaczęłam u niego wizyty, ale od razu wzbudził moje zaufanie oddaniem i profesjonalnym, delikatnym i taktownym podejściem do pacjentki. Ze spokojem tłumaczy wszystko, o co zapytam, uspokaja, ale i przedstawia realną sytuację. Mam nadzieję, że będzie prowadzić moją ciążę.

lekarz bardzo mily, godny zaufania, aczkolwiek przy zapisywaniu tabletek antykoncepcyjnych nie zapytal o ew, ich koszt a za czym to idzie dostalam takie o ktorych w aptece dowiedzialam sie ze mnie na nie niestety nie stac Yaz 54 zł. wczensiej przyjmowalam Cilest i nie sądzilam ze tabletki potrafia być az tak drogie.

Lekarz bardzo kompetentny, poświęca dużo czasu, widać że angażuje się w problem, dokładnie przeprowadza badania, odpowiada na wszelkie pytania i watpliwosci. Polecam.

Gorąco polecam. Lekarz uprzejmy, zaangażowany, rzeczowy. Badał mnie dwukrotnie na patologii ciązy w Szpitalu Miejskim. Jestem mile zaskoczona.Dzięki niemu cały mój strach "uleciał".Polecam

Świetny lekarz. Pracuje na etacie w Szpitalu Miejskim, przyjmuje również w tamtejszej poradni. Rzeczowy, uprzejmy, delikatny. Zaangażowany, wysłuchuje pacjentki i doradza. Jestem w 7 miesiącu ciąży i cieszę się że to on się mną zajmuje. Proszę mi wierzyć, byłam u wielu lekarzy, dr Bernard to godny polecenia specjalista który szanuje swoją pracę i pacjentki, mimo tego że przyjmuje na NFZ a wiadomo jak to jest z publiczną służbą zdrowia. Gorąco polecam.

Chodzę do doktora Bernarda od roku, pomimo młodego wieku uważam, że jest świetnym specjalistą. Mogłam ze spokojem zaprowadzić do doktora swoją nastoletnią córkę na jej pierwsza w życiu wizytę ginekologiczną. Badanie usg ginekologiczne, również przeprowadza bardzo dokładnie! Naprawdę polecam! Zadowolona pacjentka.

Naprawdę polecam!
Zadowolona pacjentka.

Bardzo fajny lekarz,potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. POLECAM!!!!

Bardzo fajny lekarz,potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. POLECAM!!!!