lekarz Piotr Dudek

Endokrynolog

Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia, jest skrupulatny rzetelnie przeprowadza wywiad lekarski z pacjentem. w moim przypadku dzięki temu zlecił szczegółowe badania

Widocznie tak miało być. Kilku poprzednich lekarzy bagatelizowało problem z tarczycą i podwyższone tsh. Doktor Piotr poprowadził mnie za rękę. Jeszcze nie mam końcowych efektów jego diagnozy, będę pisać jakby co. To rzetelny lekarz z powołania. Polecam.

leczę się u pana doktora już 4 lata uważam że jest bardzo dobrym lekarzem ale przede wszystkim dobrym człowiekiem co niestety w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane w środowisku lekarzy nie ma humorów i kaprysów o wszystko można go zapytać jest wesołym człowiekiem nie odczuwa się takiego dystansu jak przy innych lekarzach na wizyty chodzi ze mną mój maż który też ma takie samo zdanie i bardzo lubi pogawędki z panem doktorem polecamy

Jest świetnym lekarzem, za każdym razem tłumaczy jak przyjmować leki oraz jakie mogą występować objawy niepożądane. Nigdy nie spotkałam lekarza który za każdym razem tak szczegółowo podchodzi do sprawy. Jest bardzo rzetelny, uśmiechnięty i nigdy nie "olał" mnie i nie ignoruje tego co się do niego mówi oraz zawsze odpowiada na zadane mu pytanie. Bardzo polecam tego lekarza :)

Pan doktor jako pierwszy skierowal mnie na odpowiednie badania -jestem wdzięczna -wykryto powazną chorobe z ktora zylam od wielu lat .Dziekuje-MIRKA.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Brwinów"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
ul.Kolejowa 45 A lok.29
Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane
nowa
żytnia16 lok B
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)