lekarz Piotr Kokot

Jeden z najlepszych lekarzy w mielcu bardzo mily wszystko tlumaczy odpowie na wszystkie nurtujace pytania przeprowadzal zabieg usuniecia wodniaka jajowodu opiekunczy po zabiegu poswieca czas pacjentowi uprzejmy godny polecenia

Ginekolog naprawdę godny polecenia. Prowadził moją ciążę, która niestety przebiegała z problemami i doprowadzil ją do szczęśliwego finału. Lekarz kompetentny, posiadający wiedzę, interesuje się pacjentkami, nie bagatelizuje żadnej dolegliwości, nad wyraz cierpliwy - wszystko dokładnie wytłumaczy, oraz bardzo ale to bardzo miły i uprzejmy. Wykonane przez doktora cięcie cesarskie pięknie się zabliźniło i praktycznie po tygodniu nie odczuwałam już żadnych dolegliwości. Lekarz z powołania.

Tlumaczy,uprzejmy,bardzo mily, wyrozumialy, wedlug mnie robi wszystko co w jego mocy by pomoc a kiedy pomoze widac jego zadowolenie. lekarz z powolania

Konkretny, rzeczowy, ale przy okazji zainteresowany pacjentką, odpowiada na każde ( nawet najmniejsze pytanie). Bardzo taktowny w przekazywaniu diagnozy. Kompetentny i bardzo sympatyczny.

Doktor z powołaniem ,bardzo dobry kontakt,tłumaczy wszystko.Długo szukałam takiego ginekologa ,aż w końcu znalazłam i nie zamienię na nikogo innego !!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mielec"?

Dworcowa 4 lok. 39a
Wolności 2A/3