mgr Piotr Korembamgr Piotr Koremba - zdjęcie profilowe

mgr Piotr Koremba

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.
...

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu ...

kiedy myślę o tym co teraz i o tym co będzie, jestem szczęśliwa że trafiłam na psychoterapię i to akurat do takiego kogoś. Nie łatwo mi było ze sobą w życiu, jak nie depresja, to rozwalałąm związki, jak nie to to coś innego. Wygląda na to że to przeszłość, że jestem zwyczajnie szczęśliwa, a wydawało mi sie że nigdy tak nie będzie. Wszystkim znajomym mającym problemy polecam tego terapeutę.

na początku czułam się skrępowana ale powoli się oswoiłam o mówieniu o trudnych dla siebie sprawach. Czuję się silniejsza i bardziej samodzielna, a to dużo dla mnie zaaczy.

Chodzę od kilku miesięcy, poprawia mi się, na terapii mam sensowne wsparcie i widzę że robię postępy. Jest pomocny kiedy jest cięzko, a jak trzeba mówi bez bez owijania co i jak. Polecam

polecam wszystkim! Jest uprzejmy, miły i potrafi sprawić że człowiek zaczyna mówić o trudnych rzeczach. Po pół roku etrapii zmieniły sie u mnie rzeczy które nie myślałam że są możliwe.

Świetny psychoterapeuta, życzliwy i ciepły człowiek! Nie popędza, słucha, nie podrzuca śmiesznych rad i oczywistych rozwiązań tylko pomaga zrozumieć i rozwiązać problem samemu. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wrocław"?

Gabinet Rozwoju Osobistego Katarzyna Wieczorek-Małecka
St. Leszczyńskiego 4, lok.21
50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław