mgr Piotr Korembamgr Piotr Koremba - zdjęcie profilowe

mgr Piotr Koremba

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.
...

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu »prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

według mnie jest to kompetentny specjalista, któremu warto zaufać. Na pewno nie jest osoba która mydli oczy i obiecuje cuda, żeby było przyjemnie, tylko mówi i robi to co trzeba żeby był efekt. Polecam!

na początku czułam się skrępowana ale powoli się oswoiłam o mówieniu o trudnych dla siebie sprawach. Czuję się silniejsza i bardziej samodzielna, a to dużo dla mnie zaaczy.

Byłam już na kilku wizytach i jestem bardzo zadowolona! Problem z którym przyszłam ciągle jest, ale czuję że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem, nad związkiem i znowu zaczynam żyć! Polecam wszystkim szukającym dobrego psychoterapeuty we Wrocławiu.

Świetny lekarz! W moim przypadku problem był skomplikowany a mimo to udało się go rozwiązać. Pan Piotr jest spostrzegawczy, serdecyny i kompetentny. Serdecznie polecam