lekarz Piotr Kosior

Ortopeda

Bez wątpienia wspaniały lekarz i człowiek. Godny zaufania i polecenia. Takich lekarzy z takim podejściem do pacjentów jest mało, lekarz z powołania. Bardzo dobry specjalista bez obaw można powierzyć swoje zdrowie. Pozdrawiam Pana Doktora.

Pan doktor jest doskonałym specjalistą (dwie operacje: endoproteza stawu biodrowego i endoproteza stawu kolanowego). Perfekcjonista z indywidualnym podejściem do pacjenta. Szybko, trafnie diagnozuje i natychmiast podejmuje właściwe leczenie. Jednocześnie jest niesamowicie miłym, życzliwym i dobrym człowiekiem. Polecam Pana Doktora!

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem. Niezwykle kompetentny a do tego pomaga bezinteresownie. Nie mam pojęcia jak ogarnia tłumy w przychodni, operacje, dyżury w szpitalach... Zawsze życzliwy i miły. Doskonały fachowiec, któremu warto powierzyć swoje zdrowie. Jeżeli szukasz ortopedy w Lublinie- tylko Kosior!!

wyjątkowy lekarz.Nie tylko bardzo kompetentny ale również sympatyczny i życzliwy a to dzisiaj rzadkość.

Pan doktor Piotr to miły i kompetentny lekarz.Polecam,na pewno spełni Państwa oczekiwania,pomoże i ulży w cierpieniu. Paweł Lis

Paweł Lis

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin