lek. dent. Piotr Stefański

Profesjonalne podejście do pacjenta i przyjemna atmosfera. Leczenie wykonane sprawnie i bez bólu. Polecam Pana doktora!

Niestety nie mogę Panu wystawić pozytywnej opinii. Doktor lubi łatwe przypadki, szybką pracę oraz łatwy i szybki zysk. Jeśli popełni błąd w sztuce nie przyzna się, kasuje drugi, trzeci raz poprawiając ten sam ząb. Bardzo nieuczciwe podejście. Oczywiście każdy ma prawo się pomylić, każdy przypadek jest inny lub należy poinformować, że możliwości leczenia wyczerpały się. Natomiast przyznanie się do w/w rzeczy uniemożliwiłoby skasowanie za wizytę. Zawsze zrzuci winę na poprzednich lekarzy i ich zaniedbanie. Osobną kwestią pozostaje charakter i poziom kultury Pana. Nie ma oporów, aby w gabinecie w obecności ...

Niestety nie mogę Panu wystawić pozytywnej opinii.
Zawsze zrzuci winę na poprzednich lekarzy i ich zaniedbanie.
Osobną kwestią pozostaje charakter i poziom kultury Pana. Nie ma oporów, aby w gabinecie w obecności pacjentów po nazwisku (lub umożliwiający identyfikację) "obsmarować" nie przebierając w słowach, różne osoby...nie zawsze mówiąc o nich prawdę. Gliwice to małe miasto dużo osób zna się, zna kogoś...
Brak kultury, plotkarstwo, brak zwykłej, ludzkiej pokory wywindowało EGO Pana do niebywałego poziomu.
Nie polecam.

Pan Piotr jest prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie. Leczę się u Pana Doktora już od kilkunastu lat i za każdym razem Pan Doktor rzetelnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, począwszy od diagnozy przez możliwe leczenie i konsekwencje. Dzięki Panu Doktorowi mogę pochwalić się nieskazitelnym uśmiechem. Z całego serca polecam!

Zdecydowanie polecam !! Chodzę z całą rodziną do Pana Piotra już parę lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, wysoka jakość i miła atmosfera.

Byłam u pana dr i jestem zadowolona na tyle że mogę śmiało polecić 10/10 , polecony przez znajomych i nie zawiodłam się w całej rozciągłości .

Od lat korzystam z usług dr.Stefańskiego i nigdy mnie nie zawiódł .Jest bardzo dobrym stomatologiem .Polecam go w 100 % .

godny polecenia!Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Chodzę do niego od paru lat i nie zanosi się abym skorzystała z usług innego stomatologa

Wyżej sra jak dziurę ma,gbur,przemądrzały .Ta wizyta to były kpiny.Byłem u wielu stomatologów,ten zdecydowanie najgorszy.Może jest i dobrym fachowcem ale kultura zero

Jeszcze ok. 2 lata wstecz bym poleciła tego pana. Dziś niestety moje zdanie zdecydowanie jest inne. Do sprawy podchodzi rutynowo. Nie było to miłe słuchać siedząc na fotelu z otwartą buzią na temat: już ci ludzie mogliby nie przychodzić. W sensie - już pacjentów mam ponad stan. Panie doktorze - w takich sytuacjach nie przyjmuje się większej ilości pacjentów. Cennik... Raz taki raz siaki. Generalnie - się przepłaca. Oczywiście, pomijając brak paragonu. Ja i moja rodzina już więcej nie skorzysta z pańskich usług. Teraz umawiam się na poprawki w innym gabinecie.

Jestem pacjentką dr Stefańskiego od 18 lat. Bardzo dobry stomatolog, polecam w 100%.