dr hab. Piotr Trojanowski

Chirurg plastyczny, Laryngolog

Lekarz z powołania to za mało powiedziane! Mimo wielu pacjentów, mnóstwa operacji i obowiązków na oddziale, pan Doktor zawsze znajdzie czas nawet na drobne zapytanko ze strony pacjenta lub rodziny i zawsze udziela fachowej odpowiedzi z poczuciem odpowiedzialności za to, co mówi i robi. Wiedza medyczna przeogromna! Podejmuje się trudnych nowotworowych zmian w obrębie twarzoczaszki. Mieliśmy wiele wizyt w szpitalu lub przychodni i Doktor Trojanowski nigdy nie odmówił pomocy. Wszystkie operacje wykonane z największą starannością i estetyką. Panie Doktorze - szacunek i uznanie! Dużo zdrowia, aby jeszcze długo mógł Pan nieść pomoc innym chorym. Dziękujemy z mężem za Pana złote ręce!!!

Super lekarz, dokładnie tłumaczy, jest uprzejmy, miły i bd zna się na tym co robi. Polecam go każdemu.

Polecam go każdemu.

Jestem po rekonstrukcji nosa, która przeprowadził p.Docent.Minął miesiąc od operacji więc z całą odpowiedzialnością mogę potwierdzic to że jest ŚWIETNYM lekarzem,wszystko spokojnie tłumaczy,jest bardzo delikatny,zdejmowania opatrunku zupełnie nie czułam.Nie miałam żadnych powikłań,tym bardziej że tydzień po operacji wyjechałam za granicę.Z ręką na sercu POLECAM DOCENTA TROJANOWSKIEG

Mam pytanie do przedmówcy jak długo czeka sie na wizytę do lekarza.Z?stanawiam sie nad operacją nosa- długi i garbaty-chciałabym by zabieg robił laryngolog by potem nie było komplikacji zdrowotnych. Pan doktor operuje prywatnie czy na nfz? i jaki jest szcunkowy koszt operacji nosa?Czy wcześniej musze skonsultować się tez z laryngologiem czy to nie jest konieczne?

Wspaniały lekarz, najlepszy chirurg od nosów jakiego spotkałam. Mam garbaty długi nos i byłam po jednej operacji plastycznej, która niestety nie powiodła się - nos nadal "skręcał". Docent Trojanowski mnie przyjął w szpitalu na konsultacji (za darmo) wszystko wytłumaczyl i zaproponował zabieg. Jestem już 6 miesięcy po operacji i jestem pełna uznania. Taki wspaniały fachowiec, skromny lekarz, cudowny człowiek. Wiem że są do niego duże kolejki, ale z każdym porozmawia i coś zaproponuje. Z całego serca polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE