Chirurg Plastyczny Lublin

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Raszyńska 27
20-780 Lublin

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.

Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. Piotr Trojanowski

Laryngolog, Chirurg plastyczny

SPSK-4 w Lublinie oraz Szpital Wojskowy

20-950 Lublin

Lekarz z powołania to za mało powiedziane! Mimo wielu pacjentów, mnóstwa operacji i obowiązków na oddziale, pan Doktor zawsze znajdzie czas nawet na drobne zapytanko ze strony pacjenta lub rodziny i zawsze udziela fachowej odpowiedzi z poczuciem odpowiedzialności za to, co mówi i robi. Wiedza medyczna przeogromna! Podejmuje się trudnych nowotworowych zmian w obrębie twarzoczaszki. Mieliśmy wiele wizyt w szpitalu lub przychodni i Doktor Trojanowski nigdy nie odmówił pomocy. Wszystkie operacje wykonane z największą starannością i estetyką. Panie Doktorze - szacunek i uznanie! Dużo zdrowia, aby jeszcze długo mógł Pan nieść pomoc innym chorym. Dziękujemy z mężem za Pana złote ręce!!!

Opinia dodana przez: Anna

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg plastyczny, Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne MEDICOS
Lublin ul.Onyksowa 12
Lublin

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata
Chirurg plastyczny Lublin dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem.
Polecam.

Polecam.