dr n. med. Przemysław Kotyla

Internista, Reumatolog

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !

Słyszałem już o tej stronie I naprawdę można znaleźć dobrego lekarza I przy okazji nie musimy stać w kolejce , podobnie jak z arabski prywatnie Katowice poprzez platformę Preply http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html

Witam W jakie dni przyjmuje pan doktor.czy długo się czeka na wizytę.I Ile kosztuje wizyta. Dziękuje

Witam

Dziękuje

Polecam Pana doktora wszystkim potrzebującym pomocy i diagnozy reumatologicznej.U mnie przypadek tocznia leczony z bardzo dobrym skutkiem.Dziękuje Panie doktorze.

Można powiedzieć, SUPER DOKTOR ! i nie będzie w tym przesady. Bardzo dobry specjalista od tocznia. Byłam diagnozowana i nieudolnie leczona 7 lat. Doktoru Kotyla ustawił mnie lekowo w 3 miesiące. Doktor ma dużą wiedzę i jeszcze większą kulturę osobistą.

Można powiedzieć, SUPER DOKTOR ! i nie będzie w tym przesady.

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Dabrowie Górniczej
al. Zwycięstwa 4/8
Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
Dąbrowa Górnicza