lekarz Radosław Turowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz, czlowiek, bardzo dobry chirurg, kompetentny, jestem ogromnie wdzięczna za uratowanie nogi mojej mamie, gdyż inny lekarz chciał nogę amputować a dzięki Doktorowi mama dzisiaj normalnie funkcjonuje. Doktor Turowski jest dla mnie najwspanialszym lekarzem, dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze.

Bardzo dobry chirurg. Operował mojego Tatę w klinice w Szczecinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Na koniec zdziwienie - nie pracuje prywatnie. Zaprasza do gabinetu na NFZ. Dziękujemy raz jeszcze!

Wg mnie pan doktor ma podstawowe braki w wykształceniu. Wykluczył chorobę, która właśnie została zdiagnozowana na podstawie badań. Bardzo nie polecam!