dr Rafał Mikusekdr Rafał Mikusek - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr Rafał Mikusek

Ortopeda

www.rafalmikusek.pl

www.rafalmikusek.pl

Zastanawiam się skąd te wszystkie cudowne opinie i taka ilość.Ja mam zupełnie odmienne zdanie.Prywatnie owszem miły na NFZ zdecydowanie mniej miły.Jeśli chodzi o fachowość,to trudno ocenić bo operuje wszystko od stopy po dłonie.A jeśli zajmuje się wszystkim,to czy w czymś jest dobry?Na pewno nie jest fachowcem jeśli chodzi o stopy,zdecydowanie odradzam operację haluxów,bo można wyjść okaleczonym,a potem usłyszeć,że po prostu nie wyszło.Dziś już wiem jak ważna jest decyzja o wyborze właściwego lekarza,lepiej zastanowić się 100 razy niż pozwolić się okaleczyć.Bo przecież obdarzamy zaufaniem lekarza czyli wyrażamy zgodę na operację.Potem pacjent jest już tylko kolejną,,bezimienną,, osobą w długim sznureczku,bo przecież liczy się ilość i kasa,a nie staranie o dobro i zdrowie pacjenta.Zdecydowanie odradzam.

Bardzo dobry lekarz, troskliwy opiekuje sie pacjentem po operacji. Mam 72 lata miałem operacje stawu kolanowego, czuje sie bardzo dobrze i żałuje że tak póżno się zdecydowałem na operacje. Wszystkim cierpiącym na kolana polecam dr.Rafała Mikuska w Płocku. Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia i siły aby mógł Pan jak najdłużej pomagać ludziom w ich cierpieniach. Z pozdrowieniem Wiesiek Olszewicz z Włocławka

Lekarz operował moją córkę - artroskopia kolana, uszkodzona łękotka. Wszystko przebiegło sprawnie, bez żadnych powikłań. Lekarz na wizycie przed operacja wyjaśnił wszystko. Po operacji też był dostępny. Od operacji upłynęły 5 m-cy i wszystko jest ok. Polecę każdemu lekarza.

Jestem po artroskopii naprawczej barku. Moja ręka była prawie niesprawna, z ledwością nia poruszałam. Kolezanka polecila mi dr. R. Mikuska. Bałam się, ale po wizycie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Moja lewa ręka jest w doskonałej formie, jestem bardzo zadowolona. Reka jest całkowicie sprawna. Pan dr. Mikusek jest kompetentnym, wspaniałym lekarzem. Zawsze miły, opanowany,zrozumiale wytłumaczy chorobę. Pana dr. R. Mikuska polecam wszystkim potrzebującym pomocy ortopedycznej. Pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem skąd te słowa zachytu tym lekarzem. Jestem po konsultacji u Pana "doktora". Rezonans magnetyczny wykazał uszkodzenie łąkotki III st. Pan doktor podważył badania twierdząć, ze stan jej uszkodzenia jest w rzeczywistości mniejszy. Nie pokierował na kolejne badania, które rozwiałyby ewentualne wątpliwości a jedyne co przepisał do zimne okłady i nurofen! Kpina! Pani doktorze jak już wspomniałam zimne okłady wszelakiej maści nawet z kapusty + wagon tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych mam już za sobą. Rozumiem, ze na trafną diagnozę z Pana strony można liczyć wyłącznie podczas wizyty prywatnej? Pozdrawiam ...

Pani doktorze jak już wspomniałam zimne okłady wszelakiej maści nawet z kapusty + wagon tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych mam już za sobą. Rozumiem, ze na trafną diagnozę z Pana strony można liczyć wyłącznie podczas wizyty prywatnej? Pozdrawiam i życzę zmiany podejścia do pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Płock"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)