dr Rafał Mikusekdr Rafał Mikusek - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr Rafał Mikusek

www.rafalmikusek.pl

www.rafalmikusek.pl

Dr Mikusek operował moją mamę w Szpitalu Enel-Med Centrum w Warszawie (wszczepienie endoprotezy biodra). Bardzo kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje na animacjach rodzaj uszkodzenia i przebieg operacji. Po operacji przychodził do mamy, interesował się postępami rehabilitacji. Pierwszą operacje udało nam się zrobić na NFZ, za drugą zapłacimy, bo czas oczekiwania jest strasznie długi, ale uważam, że to będą dobrze wydane pieniądze :) Polecam! Małgorzata Górska

Polecam!
Małgorzata Górska

Bardzo dobry lekarz,od razu zdiagnozował mój przypadek,wzbudza zaufanie polecam.Artur

Jest bardzo dobrym specjalistą,fachowcem w zakresie ortopedii,oby w naszym Płocku było jak najwiecej takich lekarzy

Wizyta w przychodni (raczej w domu wariatów) na Kościuszki. Zawsze po wizycie zmuszony jestem iść do spowiedzi, albo chociaż umyć ręce z krwi, za co winię "przemiłe" Panie w rejestracji (od 8 lat nie potrafią utrzymać porządku wsród pacjentów, mają gdzieś telefony).Przychodnia ma jednak szczęście do lekarzy.Do meritum... Wizyta u Dr Mikuska - super. Doktor wział nogę w obroty, wyginał ją, aż bolało. Stwierdził - zerwanie ACL oraz peknięcie łąkotki. Nastepnie sprawdził badanie rezonansem - ucieszył się, że bezbłędnie zdiagnozował przypadek. Pokazał mi film na YouTubie z przebiegu urazu, zaproponował ...

Wizyta u Dr Mikuska - super. Doktor wział nogę w obroty, wyginał ją, aż bolało. Stwierdził - zerwanie ACL oraz peknięcie łąkotki. Nastepnie sprawdził badanie rezonansem - ucieszył się, że bezbłędnie zdiagnozował przypadek. Pokazał mi film na YouTubie z przebiegu urazu, zaproponował 2 rodzaje operacji (wybralismy jedną z nich). Dał adresy www gdzie mogę o tym przeczytać, po czym umówił mnie na operację... za miesiąc!!! nie za 6,7 czy rok! miesiąc! A to już moja 3 - wczesniej czekałem po pół roku!
Operacja się udała, pacjent przeżył -minus taki, że ktoś zmienił mi dzień operacji i mnie o tym nie poinformował, ale winą za to i tak obarczam baby w recepcji!
Goi sie jak na psie, doktor zajmuje się pacjentem, intersuje się, dał od razu rehabilitację...ogólnie porządny gość.

Pozdrawiam

Tomek Leśnik

Super polecam konkretny i rzeczowy. Operował mojego tatę już na pierwszej wizycie powiedział że pomoże ale jak będzie możliwe pożyczenie sprzętu(Płock takiego nie ma) i udało się. Tata jest po operacji i czuje się ok jutro ja wybieram się do niego.

Trafna diagnoza (...a inni lekarze zdecydowanie "nie trafili"), sprawnie przeprowadzony zabieg. Znakomita komunikacja. Czułem, że lekarzowi zależy na tym, żebym szybko wrócił do zdrowia. ...Rok po naprawie kolana przebiegłem półmaraton. Kolano działa!

Niesamowity lekarz!We wrześniu 2011 miałam wieloodłamowe złamanie z zerwanie wiązadła trójgraniastego.Po dwóch nieudanych wizytach u innych lekarzy,trafiłam do dr.Mikuska.Bez wahania stwierdził,że stan w jakim jestem należy natychmiast operować.Na smsa podał spis niezbędnych badań,a w ciągu dwóch dni zorganizował salę,cały materiał do zespolenia złamania oraz wszystkie inne formalności.Zjawiłam się na operacji.Wszystko przebiegło sprawnie.Przed operacją zostało mi wszystko dokładnie przedstawione.W trakcie operacji byłam uspokajana i odwracano moją uwage(znieczulona zostałam od pasa w dół-to była moja decyzja,po konsultacji z anestezjologiem i dr.Mikuskiem)Po operacji doktor zaglądał do mnie tak często jak było to możliwe.A i osobiście o 6 rano przyjeżdżał do swoich pacjentów i osobiście zmieniał opatrunek.Kontakt telefoniczny zawsze, w obie strony,nawet podczas leczenia w domu pełna dostępność. Czeka mnie zabieg usunięcia śrub i płytki.Mam zamiar wrócić do dr.Mikuska!Fantastycznie!Pozdrawiam,Dorota Stasińska

Trafiłem do doktora Mikuska po kontuzji kolana (uszkodzenie łąkotki oraz zerwanie węzadła krzyżowego przedniego), odrazu zapisła mnie na operację i wytłumaczył, pokazując jednocześnie animację 3d, na czym zabieg będzie polegał. Dr Mikusek operował mnie dwa razy i z obu zabiegów jestem zadowolony. Uważam go za dobrego lekarza, tłumaczy wszystko jak nalezy i odpowiada na wszelkie pytania, ewentualny kontakt telefoniczny w obie strony także bardzo dobry, interesuje się i dba o pacjenta. Dwukrotnie (to raczej nie przypadek) po operacjach przyjeżdzał do kliniki przed 6 rano tylko po to aby osobiście wyjąć dreny i zobaczyć staw po operacji u swoich pacjentów. Szczerze polecam tego lekarza, obyśmy tylko na takich specjalistów trafiali. Pozdrawiam Łukasz Bodych.

Dr.R.Mikusek operował mojego tatę oraz mnie.To jest poprostu złota rączka.Interesuje się pacjentem po operacji.

Każdemu polecam tego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do problemów zdrowotnych leczenie nie byłoby takie straszne. Dr. Mikusek jest bardzo miłym i uprzejmym lekarzem dzięki temu wzbudza zaufanie. Tłumaczy na czym polega operacja i pokazuje jak będzie przebiegała. Na początku września Dr Mikusek przeprowadził artroskopię kolana, miałam zszywaną łąkątkę oraz rekonstrukcję wiązadła przedniego krzyżowego. Operacja była przeprowadzona w szpitalu w Płocku ( personel oddziału oceniłabym na szóstkę) Teraz jestem na etapie rehabilitacji. NAPRAWDĘ POLECAM TEGO LEKARZA