lekarz Rafał Ziółkowski

Chirurg ogólny

Kilka dni temu pan dr. operował mi tętniaka aorty brzusznej metodą klasyczną, czyli na otwartej jamie brzusznej, jest to bardzo skomplikowana operacja wymagająca ogromnego doświadczenia praktycznego i tak zwanej intuicji chirurgicznej, wszystko zakończyło się pomyślnie. Wielkie dzięki panie doktorze !!!

Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek wielkiego serca ,miły i wspaniały fachowiec nie boję się drugi raz poddać zabiegowi, mam duże zaufanie i polecam innym pacjentom .

może kiedyś się bardziej starał ale dla mnie to zwykły cham i niewiele potrafi, myślę że chodzi o lekarza tego co pracuje w Koperniku

Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, ale zawsze w biegu. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam

Wspaniały człowiek, który swoją postawą i profesjonalizmem potwierdza fakt , że jest lekarzem z powołania. Już za kilka dni ponownie oddam swoje ciało w jego ręce i jestem całkowicie spokojny o to ,że zrobi wszystko co w jego mocy by mi pomóc bez wzgledu na to kim jestem - jest wspaniałym lekarzem dla każdego , nikogo nie wyróżnia i nikim nie gardzi - każdy jest dla niego CZŁOWIEKIEM. Dziekuję Panie Doktorze!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zgierz"?

Sasanek 8
Łódź