lekarz Renata Gajęcka

Pediatra

Wspaniale podejście, lekarz z powolania. W ośrodku zdrowia w Lubaniu wszyscy Pania uwielbiamy. Pozdrawiam!

Wspaniały lekarz ,wspaniały człowiek,wspaniały specjalista.Rewelacyjne podejście do małego pacjenta oraz cudowna współpraca z Rodzicami.Bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadza badania.Polecam z całego serca... Nasza Najlepsza Pani Doktor :)

super lekarz, super człowiek, miałam dziecko w oddziale- P Dr była ulubionym lekarzem, z poczuciem humoru, bez bufonady, potrafiła cierpliwie tłumaczyć wątpliwości, pocieszyć w trudnych chwilach. Duża wiedza. Dziękuję...

w gabinecie u P.Dr Gajęckiej pacjent czuje się swobodnie, jest to osoba godna zaufania, kompetentna, słucha problemu z uwagą, widać, że chce pomóc. Zawsze na bieżąco z nowinkami medycznymi. I dzieci i dorośli są pod bardzo dobrą opieką. Polecam na 1000%

Super lekarz, bardzo dokładna, świetny kontakt z dziećmi. Tłumaczy w sposób przystępny nam rodzicom zaistniały problem. Miło na Panią Doktor spojrzeć bo zawsze jest uśmiechnięta. Polecam w 100%.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Włocławek"?

ul. Wieniecka 43/15
NZOZ Przychodnia Lekarska "Eskulap" we Włocławku