lekarz Renata Rykała pietruszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Umówiona na wizytę prywatną do Pani Dr na 20...wizyta zrealizowana o godz.24:00!!!!!a nie byłam ostatnia !!! Biedne kobiety siedzące w kolejce,jak zdesperowane,skoro godzą się jeszcze płacić za takie traktowanie? Żenada! Pani doktor bez rewelacji.... Więcej nie postacie moja noga w tej przychodni!

Żenada!
Pani doktor bez rewelacji....
Więcej nie postacie moja noga w tej przychodni!

Z całym sercem polecam Panią Doktor. Bardzo sympatyczna i konkretna. Nie owija w bawełnę. Interesuję się pacjentkami, jest wnikliwa i odpowiada na każde zadane pytanie. Wraz z mężem jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc - po prostu uratowała mi życie...

Koszt badania położniczo-ginekologicznego,usg itd to 120 zł ale są to pieniądze zainwestowane w dobro moje i dziecka,ponieważ lekarz jest świetny!!Mam 22lata pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i to w dodatku bliżniaczą.Cieszę się że ją poznałam 2 lata temu=)=)aż chce się iść na wizyte.=)

to wspanialy lekarz wszystkim serdecznie polecam jestem mloda dziewczyna, bardzo balam sie pierwszej wizyty u ginekologa, ale Pani doktor od razu zdobyla moje zaufanie, wszytsko dokladnie tlumaczy, wyjaśnia, niczego nie lekceważy. chodzę już do niej od 2 lat i nie zamieniłabym na nikogo innego :) polecam goraco!!!!

Zwykłe badanie 70zł + usg 60zł.Przesympatyczna P.doktor.Polecam gorąco.

Zwykłe badanie 70zł + usg 60zł.Przesympatyczna P.doktor.Polecam gorąco.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zgierz"?

dr
Anna Zubrzycka