lekarz Renata Rykała pietruszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dała mi dużą nadzieję na zajście w ciążę - teraz czekam na efekty:)Jest to pierwszy lekarz w przeciągu 4 lat, który konkretnie się mną zajął i to już wiele dla mnie znaczy, bo mało jest osób, które rozumieją frustrację bezdietnej kobiety!Polecam

Przemiła i bardzo dokładna Pani Doktor. A przy okazji zawsze woli dmuchać na zimne i bagatelizuje nawet błahego powodu. U niej nie ma głupich pytań. Wszystko dokładnie omawia. Cieszę że się właśnie u niej zdecydowałam się prowadzic drugą ciążę

Przemila i kompetentna .Jest oddana pacjentowi w gabinecie publicznym i w prywatnym, wiem bo bywam w jednym i drugim.Lekarz taki jak ona powinna byc przykladem dla innych.

Sympatyczna, troskliwa, dokładna, kompetentna. Diagnoza trafna, a leczenie efektywne. Szczerze polecam.

Jest to lekarz z powołania. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy, jest rzeczowa i kompetentna.

Wspaniały lekarz specjalista, wspaniała kobieta, poprostu anioł, który czuwa nad Tobą w chwilach trudnych. POLECAM. Wielki szacunek.

POLECAM.
Wielki szacunek.

Po ciągłych boleściach w okolicach macicy i jajników zgłosiłam się do pani doktor. Bywałam u niej regularnie, a w momencie sytuacji kryzysowej nawet raz w tygodniu. Niestety pani doktor mimo wykrycia ostrego zapalenia przydatków nie zauważyła innych objawów. Po męczących nie kończących się upławach, boleściach i stanach zapalnych postanowiłam iść do innego ginekologa. Już podczas badania stwierdził widoczne gołym okiem kłykciny kończyste, a także podejrzewał ostre i przewlekłe zapalenie bakteriami beztlenowymi, które doprowadziły do grzybiczego stanu zapalnego pochwy i macicy. W marcu miałam wyznaczony zabieg krio- niestety jak się okazało zaniedbanie poprzedniego lekarza doprowadziło do dysplazji komórek nabłonka, co chwilowo wyklucza u mnie zabieg. Teraz zostałam skierowana do dermatologa-wenerologa i czeka mnie kolposkopia, a także wiele innych badań, aby optymalnie dobrać metodę leczenia. Czekam też na wyniki testów DNA HPV. Dodam, że każda większa ingerencja może doprowadzić do niepłodności, a ja nie mam jeszcze potomstwa. Do pewnego momentu ufałam pani doktor, w tej chwili uważam, że na tym etapie leczenia i diagnozowania jest osobą całkowicie niekompetentną. Jedyne miejsce gdzie mogłabym się z nią jeszcze raz spotkać to sala sądowa.

pani doktor Pietruszewska jest osobą otwartą dla pacjentów zawsze jest uśmiechnięta aż przyjemnie się chodzi do takiego lekarza

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Skrupulatnie prowadzi ciąże i zawsze znajdzie chwilę na rozmowę z pacjentem.Przez całą ciążę nie zawiodłam się na niej ani razu- szkoda tylko,że żeby znaleźć tak dobrego i fachowego lekarza musiałam przebrnąć przez mnóstwo nie do końca przyjemnych wizyt u innych "fachowców".Polecam Panią doktor z czystym sumieniem w 100%

Witam Pani Renata prowadzi moją pierwszą ciążę. To moja czwarta ginekolog i szczeże załuję ze trafiłam na nią tak poźno. Gorąco polecam bo choć gabinet w ktorym przyjmuje nie ma usg to robi je za darmo w szpitalu. Wszystko wytłumaczy, odpowie na "najgłupsze" pytania i jest baaardzo miła.

Witam