lekarz Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Z czystym sumieniem można polecić Panią Doktor, bardzo miła i merytoryczna osoba! Poświęcia pacjentowi bardzo dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśniając.

Bardzo miła i kompetenta osoba. Tacy powinni być lekarze. Cieszę się że do niej trafiłam. Mam nadzieję, że wyciągnie mnie z moich problemów z tarczycą, które są wynikiem złego leczenia wcześniejszej lekarki... Gorąco polecam tą Panią Doktor :)

Gorąco polecam tą Panią Doktor :)

Leczę się u Pani doktor prawie 4 lata. Bardzo ciepła sympatyczna osoba. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i jest doskonałym lekarzem.

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i od samego początku poczułam, że Pani doktor poważnie traktuje moja osobę, z cierpliwością wysłuchała mnie . zadawała dodatkowo jak ważne pytania związane z moją chorobą. Godna polecenia. Ciesze się, że są tacy lekarze.

Świetny lekarz i specjalista. W trakcie pierwszej wizyty Pani Doktor zwróciła uwagę na objawy, które były ignorowane przez innych lekarzy. Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

Prądnicka 50 A
None
ulica Długosza 12
Kraków
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Gabinet Lekarski Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Ginekolog-Położnik
ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 44
Kraków
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Przychodnia FERTILITY CENTRE
ul. Plac Szczepański 3