lekarz Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Polecam wszystkim Panią doktor! Leczę się już u Pani 2 lata. Gdy pojawiłam się u Pani dr po raz pierwszy zdziwiła mnie ilość pytań które padły! Żaden lekarz (nie tylko endokrynolog) nie poświęcił mi nigdy tyle czasu i uwagi przy wizycie, poza tym zwróciła uwagę na rzeczy które inni lekarze pomijali. Jestem bardzo zadowolona!

Jak mozna by było podać pkt. to dałabym nawet 10. Pani doktor jest naprawde lekarzem z powołania. lecze sie już u niej dwa lata i nie zamieniłabym na innego. Bardzo ją polecam, jest naprawde super jak można tak nazwać.:)

Super! na reszcie trafiłam na lekarza nie tylko kompetentnego, ale też takiego dla którego pacjent jest ważny. W trakcie rozmowy miałam poczucie pełnej koncentracji na mojej osobie i problemie. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Szczerze polecam !

Po opuszczeniu gabinetu w Przychodni NFZ ul. Batorego w którym byłam przyjęta przez dr Renatę Stępień- Dutka jestem oczarowana jej osobowością lekarza z powołania, emanującego spokojem, uprzejmością i zrozumieniem chorego.Jako endokrynolog posiada szeroką wiedzę medyczną. Bezinteresownie poświęciła mi dużo czasu służąc pomocą,radą,opieką lekarską.Tak wspaniałego lekarza należy polecać każdemu.

Przyznam że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą, mimo iż byłam przyjęta na fundusz Pani doktor skonsultowała mnie nie tylko z moich problemów endokrynologicznych,wytłumaczyła mi wszystko dokładnie przy okazji będąc wyjątkowo miła - czyżby publiczna służba zdrowia w końcu się zmieniała, czy to jest tylko odosobniony przypadek?