dr Robert Kozłowski

Urolog

Od dwóch lat borykam się z dolegliwościami urologiczno - ginekologicznymi.Dosyć późno trafiłam na Pana Doktora Kozłowskiego gdyż miałam nie miłe doświadczenia z poprzednim urologiem. Pan Doktor na wizytę kazał przynieść wszystkie badania moczu i z całego mojego okresu leczenia ginekologicznego. Na wizycie wnikliwie przestudiował owe badania, profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził wywiad ze mną pytając mnie o najdrobniejsze szczegóły.Zlecił wykonanie dzienniczka mikcji, zaproponował szereg badań i termin hospitalizacji w szpitalu w Białymstoku podejrzewając zwężenie ujścia cewki moczowej jednocześnie podkreślając że wyjdzie to po przeprowadzonych badaniach w szpitalu.Diagnoza po owych badaniach okazała się słuszna i po przeprowadzonym przez Pana Doktora mało inwazyjnym zabiegu dolegliwości bólowe ustąpiły. w szpitalu wypisał dobrane indywidualnie pode mnie leki które podtrzymują rezultat zabiegu. Bardzo rzetelny i profesjonalny fachowiec o wysokiej kulturze osobistej. POLECAM TEGO LEKARZA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Doktor R .Kozłowski operował mnie zgadzam się z w/w opiniami.Lekarz z pełnym profesjonalizmem uprzejmy swoim podejściem od razu chory czuje się lepiej.Polecam każdemu kto potrzebuje urologicznej porady

Wspaniały doktor, jestem dzięczna że opetował mojego męża, cieszę się że trafiliśmy do doktora. Polecam wszystkim osobom, które potrzebują pomocy urologa.

Pełen profesjonalizm. Miły, grzeczny, rzeczowy. Dokładnie wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Gorąco polecam.

Dziś byłem na wizycie u dr. R. Kozłowskiego. Absolutnie zgadzam się z innymi jego pacjentami, których wpisy/opinie są zamieszczone powyżej. Pełen profesjonalizm, lekarz bardzo kompetentny, znający się na rzeczy, dokładny a przy tym uprzejmy i rzeczowy. Szkoda, że w obecnych czasach jest takich niewielu. Z czystym sumieniem polecam tego doktora. To naprawdę lekarz z powołania.

Wciąż poszukujesz "Urolog Białystok"?

szpital MSWiA
Fabryczna 27
Białystok
Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska E.& B. Falkowscy s.c.
11 Listopada 14

Chirurg ogólny
Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26