dr Robert Kozłowski

Urolog

Zgadzam sie z komentarzami na temat Dr.Roberta Kozlowskiego jest to bardzo dobry czlowiek i lekarz bardzo mily pelen profesionalizm lekarz bardzo kompetentny znający sie na rzeczy dokładnie wszystko wytłumaczy I wyjasnia polecam wszystkim osobom ktòre potrzebują pomocy urologa.

Od dwóch lat borykam się z dolegliwościami urologiczno - ginekologicznymi.Dosyć późno trafiłam na Pana Doktora Kozłowskiego gdyż miałam nie miłe doświadczenia z poprzednim urologiem. Pan Doktor na wizytę kazał przynieść wszystkie badania moczu i z całego mojego okresu leczenia ginekologicznego. Na wizycie wnikliwie przestudiował owe badania, profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził wywiad ze mną pytając mnie o najdrobniejsze szczegóły.Zlecił wykonanie dzienniczka mikcji, zaproponował szereg badań i termin hospitalizacji w szpitalu w Białymstoku podejrzewając zwężenie ujścia cewki moczowej jednocześnie podkreślając że wyjdzie to po przeprowadzonych badaniach w szpitalu.Diagnoza po owych badaniach okazała się słuszna i po przeprowadzonym przez Pana Doktora mało inwazyjnym zabiegu dolegliwości bólowe ustąpiły. w szpitalu wypisał dobrane indywidualnie pode mnie leki które podtrzymują rezultat zabiegu. Bardzo rzetelny i profesjonalny fachowiec o wysokiej kulturze osobistej. POLECAM TEGO LEKARZA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Doktor R .Kozłowski operował mnie zgadzam się z w/w opiniami.Lekarz z pełnym profesjonalizmem uprzejmy swoim podejściem od razu chory czuje się lepiej.Polecam każdemu kto potrzebuje urologicznej porady

Wspaniały doktor, jestem dzięczna że opetował mojego męża, cieszę się że trafiliśmy do doktora. Polecam wszystkim osobom, które potrzebują pomocy urologa.

Pełen profesjonalizm. Miły, grzeczny, rzeczowy. Dokładnie wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Gorąco polecam.

Dziś byłem na wizycie u dr. R. Kozłowskiego. Absolutnie zgadzam się z innymi jego pacjentami, których wpisy/opinie są zamieszczone powyżej. Pełen profesjonalizm, lekarz bardzo kompetentny, znający się na rzeczy, dokładny a przy tym uprzejmy i rzeczowy. Szkoda, że w obecnych czasach jest takich niewielu. Z czystym sumieniem polecam tego doktora. To naprawdę lekarz z powołania.

Pan dr Kozlowski operwal mojego Dziadka, u ktorego zostal stwierdzony rak pecherza drugiego stopnia o wysokiej zlosliwosci. Operacja przeprowadzona przez dokora trwala dlugo ale dokladnie wedlug przewidywan pana doktora. Diagnoza byla konsultowana tez z innymi lekarzami i sie zgadzala. Tydzien po operacji Dziadkowi pekly szwy w wyniku kaszlu, co nie jest rzadkoscia i przez to Jego pobyt sie wydluzyl. Dziadek wyszedl jednak ze szpitala rowniez po czasie, ktory przewidzial pan doktor. Opieka w szpitalu Sniadeckich na urologii, na ktorej Dziadek spedzil miesiac dochodzac do sil, byla bardzo dobra. Warto nadmienic tu obok pana doktora, dr Brycka i panie pielegniarki. Caly zespol pod okiem pana doktora robil kompetentne i solidne wrazenie. Zarowno Dziadek jak i my jako rodzina czulismy sie bardzo bezpiecznie. Sam pan doktor jest czlowiekiem ogromnie milym i zaangazowanym. Wyczerpujaco objasnia chorobe i dalsze leczenie. Mimo braku czasu nigdy nie dal nam do zrozumienia, ze Mu sie spieszy. Ponadto rozmawiajac z rodzina pacjenta nigdy nie musial siegac do karty pacjenta. Przytaczal wyniki z pamieci! Jest to lekarz kompetenty, komunikatywny, wykazujacy duza empatie wobec pacjenta. Jak najbardziej godny polecenia!

Doktor Kozlowski jest absolutnie godnym polecenia specjalista. Wyjatkowo kompetentny lekarz, ktory w dodatku ma umiejetnosc rozmowy z pacjentem i wyjasniania wszelkich zabiegow w bardzo zrozumialy sposob. Dziadek czul sie w jego rekach bardzo bezpiecznie. Tak przed operacja jak i po lekarz zawsze znalazl czas zeby osobiscie porozmawiac z pacjentem i rodzina i odpowiadac na wszelkie pytania. Byl dostepny nawet poza godzinami dyzurow. Pan Kozlowski operuje w szpitalu Sniadeckich na Oddziale Urologii. Dziadek byl bardzo zadowolony z calej kadry szpitala. Majac zle doswiadczenia po poprzednich placowkach wciaz zachwalal nie tylko lekarzy, ...

Pan Kozlowski operuje w szpitalu Sniadeckich na Oddziale Urologii. Dziadek byl bardzo zadowolony z calej kadry szpitala. Majac zle doswiadczenia po poprzednich placowkach wciaz zachwalal nie tylko lekarzy, ale i pielegniarki, salowe i panie sprzataczki. Jest to bardzo zgrany zespol, ktory wyjatkowo dba o dobro pacjentow. Dzieki temu mimo choroby pacjent wciaz czuje sie czlowiekiem. Wszyscy swoja kompetencja jak i zyczliwoscia przyczynili sie do powrotu Dziadka do zdrowia.

Bardzo dobry lekarz , profesjonalista. Bylem u wielu urologów - pomógł jedynie lek.R.Kozłowski Ryszard

Ryszard

Wizyta u doktora jest jak balsam dla duszy - wszystko w drobiazgach wytłumaczy;czas wizyty w zasadzie nieograniczony. Nigdy nie spotkałem tak wielkiego człowieka, no a przede wszystkim fachowca.