dr Robert Kozłowski

Urolog

absolutnie profesjonalne podejscie do pacjenta - elegancja, kultura, dyskrecja, udzielenie wyczerpujacych informacji. lekarz zdecydowanie warty swojej stawki, moglby byc wzorem dla innych :) naprawde warto polecic takiego specjaliste

Powiem tak: Lekarz niesamowity. Zawsze sceptycznie podchodzilem do prywatnych wizyt, bo nasluchalem sie od innych, nie tylko o urologach, ale o specjalistach z innych dziedzin. Doktor Kozłowski, jest swietny. Usiadzie, wytlumaczy wszystko na konski rozum, nie ma dzwoneczka, ktory sygnalizowalby koniec wizyty - wytlumaczy wszystko i obejrzy dokladnie, nigdzie sie nie spieszy. Posiada rozlegla wiedze w swojej specjalizacji, porowna wasze przypadki do innych, powie o mozliwych powiklaniach, a nawet poleci kolege po fachu, kiedy sam nie bedzie mial czasu. Lekarz kapitalny, jestem milo zaskoczony. Kiedy dzwonilem do gabinetu, pani przez telefon zaspiewala 150zl za wizyte, a sam lekarz wzial 100, studencka znizka, to kolejny plus. Polecam!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, jak najbardziej polecam!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, jak najbardziej polecam!

Bardzo dobry człowiek, wybitny specjalista.

Bardzo dobry człowiek, wybitny specjalista.

Bardzo kompetentny, poświęca dużo czasu na wytłumaczenie na czym polega choroba, jak będzie przebiegało leczenie, jakie są zagrożenia.

Bardzo dobry lekarz. Pomimo, że nie był w stanie mi pomóc osobiście (ze względu na to, że NFZ nie refunduje mojej choroby), polecił dobrych specjalistów i dba o mnie do dziś w zakresie, na który pozwala NFZ. Dokładnie opisuje, na czym polega choroba, mówi o możliwych powikłaniach, w przeciwieństwie do migania się od tego, co zaobserwowałem u większości lekarzy. Wie, co może zrobić i z czym się to wiąże i z pewnością nikogo nie okłamie.

Wie, co może zrobić i z czym się to wiąże i z pewnością nikogo nie okłamie.