Robert Makowski

USG ginekologiczne

3 wizyty u Pana Doktora- zawsze konkretny, zawsze dokładny- dzidzius zdrowy wszystko w porządku. Jaka mieliśmy niemiła niespodziankę gdy po porodzie okazało sie ze dzidzius ma Zespol Downa. Gdy w 37 tyg w związku z komplikacjami miałam badanie usg w szpitalu sw Zofii, Pani Ordynator pierwsze pytanie jakie zadala, to jak wyszedł test w 12 tyg na Zespol Downa. Wtedy byłam zła ze mnie straszy, teraz wiem ze coś zauważyła. Mogę tylko wnioskować ze, Doktor Makowski nierzetelnie wykonał badanie w 12 tyg. A pózniej bał sie przyznać ze popełnił błąd. ...

Mogę tylko wnioskować ze, Doktor Makowski nierzetelnie wykonał badanie w 12 tyg. A pózniej bał sie przyznać ze popełnił błąd. Bo dzisiaj patrząc na zdjecia USG nikt nie ma wątpliwości, a podczas ciazy rodzice słysząc zdrowy dzidzius nigdy nie pomyślą, ze może być coś nie tak. Pana Doktora radzę omijać szerokim łukiem.

Lekarz godny polecenia,pełen profesjonalizm, miły i wzbudzajacy zaufanie.

Lekarz godny polecenia,pełen profesjonalizm, miły i wzbudzajacy zaufanie.

Wczoraj byłam na badaniu połówkowym u dr Makowskiego. Jest to świetny specjalista, dokładny i precyzyjny podczas badania usg, a także w udzielaniu odpowiedzi na wszystkie, nawet te najmniej przemyślane, głupie pytania. Co więcej, jest bardo kulturalny. Wielka klasa!

Dr Robert Makowski to najlepszy lekarz od USG. Naprawde moge go polecić z czystym sumieniem. Wizyta prywatna nie jest tania, ale naprawdę w jego przypadku nie żałuję wydanych pieniedzy na badania USG i wizyty. Jest świetnym lekarzem a przy tym miłym i fajnym facetem. Mimo ogromu pacjentek prawie szystkich pamięta, przynajmniej mnie pamiętał. Chodzilam na USG do niego podczas pierwszej i drugiej ciąży. Wszystko tłumaczy. Nie przeszkadza mu natrętny mąż pacjentki (mój o wszystko sie pytał i czasami zadawał takie głupie pytania, ale pan doktor spokojnie mu odpowiadał). Ponadto jak nikt inny potrafi już w 3 m-cu zobaczyć czy to bedzie chłopczyk czy dziewczynka.

Mam pytanie, gdzie oprócz Łuckiej przyjmuje dr. Makowski?

Mam pytanie, gdzie oprócz Łuckiej przyjmuje dr. Makowski?

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Warszawa"?

Monika Bator-Gregorczyk

Szpital im.Św.Rodziny