Ginekolog - położnik, USG ginekologiczne, Test PAPP-A

Ginekolog - położnik, USG ginekologiczne, Test PAPP-A

jest to osoba wzbudzająca zaufanie głównie przez opinie innych lekarzy którzy w celu doprecyzowania swoich wąpliwości kierują do niego. Sama znalazłam się w sytuacji gdy mój lekarz prowadzący podejrzewał nieprawidłowy rozwój mojego dziecka i wtedy dr Makowski konsultował mój przypadek. Gorąco go polecam. szczęśliwa mama zdrowego synka

Jak najbardziej mogę polecić dr Makowskiego. Owszem, może wizyty nie trwają długo, ale czas poświęcony pacjentkom wg mnie jest wystarczający i można się dowiedzieć wszystkiego, czego oczekiwaliśmy. Dr Makowski jest przyjaźnie nastawiony do pacjentek, a do tego Jego kompetencja sprawia, że służba zdrowia nabiera pozytywnych akcentów :-)

Jak najbardziej mogę polecić dr Makowskiego.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Oprócz swoich niezaprzeczalnych wysokich kompetencji, jest przesympatyczny. Bardzo lubiliśmy chodzić z mężem w trakcie ciąży na USG.

bardzo dobry lekarz byłam u niego ponad 4 lata temu z pierwsza ciąża teraz jestem drugi raz w ciazy i tez pojde do niego dobry lekarz kiedyś przyjmował na żelsznej

Jedeyny lekarz któremu mogę zaufać jeśli chodzi o USG ginekologiczne

Jedeyny lekarz któremu mogę zaufać jeśli chodzi o USG ginekologiczne

delikatny, przemiły i przesympatyczny człowiek. Wie jak podejść pacjenta, jak się z nim obchodzić w różnych sytuacjach. Z tego co wiem nie myli się w sprawie płci! polecam

bardzo rzeczowy, kompetentny, godny polecenia i zaufania :)

bardzo rzeczowy, kompetentny, godny polecenia i zaufania :)

Wizyta krótka, ale rzeczowa. Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz dający wsparcie. Polecam!

Lekarz bardzo sympatyczny, wizyta profesjonalna. Byliśmy na usg połówkowym,a niebawem wybieramy się już na końcowe;)

Najlepszy specjalista od USG ciąży. Nie zaufałabym nikomu innemu. Naprawde gorąco polecam i bardzo dziękuję Doktorowi!