polecam !!! człowiek o złotym sercu, wszystko wyjaśni, poświęca czas pacjentowi, doradzi co można zrobić, czego unikać. pierwszy raz wyszłam z gabinetu z uśmiechem - nigdy nie spotkałam tak dobrego chirurga naczyniowego.

2 sierpnia 2013 roku miałem operację transplantacji wątroby, nie znam innych Transplantologów ale jeśli są tak dobrzy jak P. Samir Zair to Polska transplantologia jest na bardzo wysokim poziomie. Konkretna rozmowa, bardzo kulturalny i dobry człowiek. Jeśli znajdzie dla was czas pomiędzy przeszczepami to macie szczęście, jest bardzo zapracowany. W swojej dziedzinie jest fachowcem i autorytetem.

Polecam tego lekarza,inny lekarz stwierdził amputacja nóg,a doktor zalecił lekarstwa,mały zabieg poszerzenia żył i teściu chodzi do dziś na własnych nogach.dziękuje!!! ratownik40

ratownik40

Przeprowadził u mnie transplantację wątroby. Wszystko się udało. Bardzo dobry lekarz.

super lekarz wspaniałe podejście do pacjeta nie naciąga na prywatne wizyty uratował noge od amputacji

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Szczecin"?

Jerzy Lubikowski

Chirurg transplantolog
Szczecin

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
71-300 Szczecin
Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin