dr n. med. StanisŁaw Dąbrowski

Doktor Dąbrowski to naprawdę świetny fachowiec. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest ciepłym człowiekiem, wyrozumiałym oraz interesuje się swoimi pacjentami. Szybko wystawia prawidłowe diagnozy, szybko reaguje na problemy. Tego lekarza polecam z czystym sumieniem. Prowadził moje leczenie w szpitalu w Knurowie, mogłam mu zaufać.

Doktor Dąbrowski jest bardzo kompetentnym i skrupulatnym lekarzem, który ponad wszystko stawia dobro pacjenta. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę - zawsze mogłam liczyć na wnikliwą diagnostykę wszelkich niepokojących mnie objawów. Doktor poświecił mi wiele czasu i zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania - odbierał telefon również wieczorami. Rodziłam w szpitalu, w którym obecnie pracuje doktor Dąbrowski (Knurów) - otoczono mnie tam bardzo życzliwą opieką, a mój poród wspominam jako bardzo radosne przeżycie. Doktor Dąbrowski dbał również o to, żebym dobrze czuła się w szpitalu i czuwał cały czas nad moim zdrowiem (cholestaza ciążowa). Polecam wszystkim paniom tego kompetentnego i życzliwego profesjonalistę.

Leżałam w Gliwickim Szpitalu na oddziale patologii ciąży. Pan doktor tak mnie zbadał, że aż mi łzy w oczach stanęły. Na chama wpycha całą rękę i naciska na brzuch ciężarnej. 2 dni nie mogłam normalnie się poruszać. Nie informuje pacjentki z jakiego powodu jest trzymana w szpitalu, anie czy wszystko jest w porządku. Na obchodzie przechodzi jak huragan. Wejdzie zapyta czy wszystko ok i wychodzi, wcale nie zaglądając w historie choroby i na wyniki badań, które sam zlecał. Porażka trafić na jego oddział.

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

......TAKICH LEKARZY JEST ZA MAŁO JAK P.ST.DĄBROWSKI.

SUPER POZYTYW ! Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka Polecam !

SUPER POZYTYW !
Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka
Polecam !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

sigma bi

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
Siemianowice Śląskie