dr n. med. Stanisław Kurek

Chirurg ogólny, Onkolog

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Znam Dr.Stanisława Kurka osobiście, to specjalista jakich mało i rzadko można spotkać , widać i czuć że kocha swoja pracę,oddał się jej bez reszty tak jak i pacjentom których leczy.Moją mamę też operował z znakomitym skutkiem.Zosia

Wspaniały doktor. Gdyby nie dr Kurek to mogłoby mnie już nie być na tym świecie. Dziękuję z całego serca!!!

To jest wspaniały człowiek,miły,zdecydowany i opanowany lekarz.Trafiłam do niego z 16 letnią córką do usunięcia guza w piersi!!!Aby więcej było takich lekarzy z powołania!!!Dziękujemy Panie doktorze z całego serca.Barbara z Agatką.

Życzyłabym wszystkim pacjentom spotkania takiego Lekarza-Cudownego Człowieka,profesjonalistę w każdym calu,Lekarza z powołania, jakich dzisiaj bardzo trudno spotkać,ze wspanialym podejściem do każdego pacjenta!Panie Doktorze- DZIĘKUJĘ!!!!Pacjentka

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

lek. med.
Joanna Górecka