lekarz Stefan Podesek

Wyjątkowy doktor, z powołania, oddany pacjentom bez względu na wiek w 100%. Moja Mama w wieku 83 lat trafiła do Pana dr.S.Podeska po nieudanej operacji stawu biodrowego, którą miała przeprowadzoną w Kielcach.. Nie mogła nie tylko chodzić ale każdy ruch nogą sprawiał jej ogromny ból.Pan dr.S.Podesek przeprowadził ponownie trudny zabieg operacyjny, po którym wszelkie dolegliwości jej ustąpiły i cieszyła się dobrym samopoczuciem jeszcze wiele lat.Wdzięczność Mamy była dozgonna i jak mówiła Pan dr. Podesek to człowiek o bardzo sprawnych rękach i złotym sercu.Wielkie dzięki Panie doktorze.

Wspaniały lekarz miałem rekonstrukcje ACL zajmuje się pacjentem z szacunkiem dzięki niemu funkcjonuje dziękuję doktorze za wszystko jest Pan wspaniałym człowiekiem pozdrawiam

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek. Diagnoza schorzeń ustalonych przez Pana doktora w wyniku wywiadu i przeprowadzonych badań w czasie wizyty zostały potwierdzone wykonanym RTG i USG, a przeprowadzone zabiegi operacyjne przywróciły mi całkowitą sprawność kończyny dolnej oraz barku. Dziękuję Bogu, że mogłam być leczona przez szanownego Pana Doktora Podeska, któremu życzę zdrowia i sił w dalszej realizacji wielkiej, odpowiedzialnej pasji (misji) życiowej.

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek! Cechuje go wysoka kultura osobista, jest skromny i cierpliwy. Poświęca swoim pacjentom wiele uwagi. Lekarz z powołania!

Miałem złamaną nogę w kostce. Dr Podesek składał mi ją operacyjnie. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po złamaniu, gdyby nie śruby. Czeka mnie jeszcze tylko pod koniec roku wyciągnięcie śrub. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Kompetentny, uczciwy, rzetelny. Po prostu anioł. Takich lekarzy chyba już nie ma, a szkoda... Tomasz.

Czy doktor przyjmuję prywatnie? Jeśli tak to proszę o numer kontaktowy i adres miejsca :)

Bardzo kompetentny Pan Doktor,wszystko wyjasnil,narysowal,wytlumaczy,skierowal na dalsze leczenie inni powinni sie od Pana Podeska uczy, Czlowiek, ktory ma fach w reku, bez. wczesniejszej wiedzy z usg, czy mr, stwierdzil co jest nie tak jak powinno w kolanie, wszyztko sie potwierdzilo. Naprawde wspanialy Ortopeda !

Takich lekarzy to ze świecą szukać. Szkoda,że dla dyrekcji szpitala "Górka" liczy się tylko kasa a nie fachowość.

Pan dr.S.Podesek to aniol. Zajmowal sie mna jak corka,bylo widac ze zalezy mu na pacjentach.jest bardzo ale to bardzo mily,uczciwy i oddany swojej pracy.mialam osteotomie szyjki stawu biodrowego i jestem bardzo zadowolona,noga pomalu wraca mi do sprawnosci a ja panu doktorowi jestem bardzo wdzieczna za to ze mi pomogl wrocic do chodzenia. Oby zyl 100 lat!

LEKARZ PASJONAT, ODDANY PACJENTOM . OBY ŻYŁ 100 LAT WIELKIE DZIĘKI ZA TO CO ROBI. URATOWAŁ MI OBA STAWY BIODROWE, DZISIAJ BIEGAM ,JEŻDZĘ NA ROWERZE ,TAŃCZĘ, PŁYWAM, I CIESZIĘ ŻYCIEM MIMO 68 LAT. wIELKIE UKŁONY DLA PANA DOKTORZE!!!!!!!!