lekarz Stefan Podesek

nawet prywatnie,jesli nie masz i tak przyjmie pomoze,kochany czlowiek.dusza a nie lekarz:)nie moze zyc bez tej swojej Gorki:)-to jego oddzial,jego serce.nawet w weekendy nie majac dyzuru i tak wpadnie,ubierze sie w ten swoj kitelek i sprawdzi swoich pacjentow,to jego pasja i milosc,zona powtarza jakby nie pojechal to by spac sie nie polozyl:) jest moim zdaniem nie doceniany.mam nadzieje,ze kiedys my pacjenci,ktorym ratowal nam zycie powszednie pokazemy sile jego geniuszu jako lekarza ale jako tez wspanialego czlowieka.Uwielbiam go:) onni lekarze moga tylko pozazdroscic mu szacunku pacjentow,bo to stanowi o lekarzu:) sto lat nasz wspanialy doktorku:):)

super lekarz szkoda że w busku w kielcach to debile

super lekarz szkoda że w busku w kielcach to debile

Mogę napisać tylko DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!! Oby każdy lekarz był w połowie taki jak Pan Stefan.

wspaniały specjalista z powołania.Polecam go wszystkim znajomym , którzy potrzebuja pomocy ortopedy.

5 lat temu rekonstrukcja wiązadeł krzyżowych w lewym kolanie, do dziś gram, biegam, robię co chcę!!! Polecam wszystkim tego Pana!! pozdrowienia z Miechowa;)

w porownaniu z kiepskimi ortopedami w kielcach wybitny fachowiec

w porownaniu z kiepskimi ortopedami w kielcach wybitny fachowiec

Wspaniały człowiek! Pomógł mojemu dziecku!

Wspaniały człowiek!
Pomógł mojemu dziecku!

to świetny specjalista ,z bogatym doświadczeniem,bardzo uprzejmy,z wzorowym podejściem do pacjenta

Lekarz o wielkim sercu i złotych rękach. Przyjmnie w szpitalu każdego pacjenta i udzieli mu fachowej pomocy.To człowiek pełen dobroci.Prywatnie jest bardzo ciężko dostać się do niego.

To naprawdę świetny lekarz i CZłOWIEK!

To naprawdę świetny lekarz i CZłOWIEK!