lekarz Sylwia Koniecko

Psychiatra

Super lekarz.Te złe opinie piszą chyba Ci,którzy nie przykładają się do leczenia.W większości chorób potrzeba jeszcze psychoterapeuty.Takie połączenie daje efekty.Pozdrawiam.

Tylko że te recepty od pani doktor pomagają tym co je wykupują i biorą leki oczywiście .Jak ktoś myśli że sama wizyta mu pomoże to się myli.

Można dostać co najwyżej leki. Nawet bez wytłumaczenia skutków ubocznych, bo po co ostrzegać przed ewentualnymi mdłosciami czy zaburzeniami cyklu i snu? A teksty "wszyscy mają gorzej" i "trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość " raczej nie pomagają komuś z depresją.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w końcu odzyskałem sens życia i wstałem na nogi. Dziękuję pani doktor z całego serca ♥️

bardzo dobry lekarz dobry fachowiec. chorowałam długo ponad 8 miesięcy teraz czuje się dobrze dzięki lekarzowi

bardzo dobry lekarz dobry fachowiec.
chorowałam długo ponad 8 miesięcy
teraz czuje się dobrze dzięki lekarzowi

Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, potrfi słuchać. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Bardzo dużo jej zawdzięczam. Przyjmnie każdego kto potrzebuje pomocy.

bardzo dobry fachowiec;serdeczna i bardzo kompetentna osoba, która zdecydowanie pomaga ludziom z naprawde ciężkimi problemami;zawsze można na nią liczyć kiedy nawet ma już zbyt dużo pacjentów to i tak przyjmie poza kolejnością

Zdecydowanie nie polecam , jedyny lek jaki zna to pernazyna , nawet nie potrafi wytłumaczyć pacjentowi na czym polega jego choroba

Potwierdzam opinię że P. doktor jak najprędzej chce się pozbyć pacjenta. Nie potrafi a właściwie nie chce pomóc. W rozmowie sama potwierdza, że ma zbyt wiele obowiązków. Nie polecam.

Bardzo miła osoba. Ocean spokoju. Wiem, że cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów. Nie potrafię uwierzyć w zamieszczone komentarze.