lekarz Sylwia Koniecko

3,2
3,1
3,6
3,2

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w końcu odzyskałem sens życia i wstałem na nogi. Dziękuję pani doktor z całego serca ♥️

Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, potrfi słuchać. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Bardzo dużo jej zawdzięczam. Przyjmnie każdego kto potrzebuje pomocy.

bardzo dobry lekarz dobry fachowiec. chorowałam długo ponad 8 miesięcy teraz czuje się dobrze dzięki lekarzowi

bardzo dobry lekarz dobry fachowiec.
chorowałam długo ponad 8 miesięcy
teraz czuje się dobrze dzięki lekarzowi

bardzo dobry fachowiec;serdeczna i bardzo kompetentna osoba, która zdecydowanie pomaga ludziom z naprawde ciężkimi problemami;zawsze można na nią liczyć kiedy nawet ma już zbyt dużo pacjentów to i tak przyjmie poza kolejnością

Bardzo miła osoba. Ocean spokoju. Wiem, że cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów. Nie potrafię uwierzyć w zamieszczone komentarze.

Potwierdzam opinię że P. doktor jak najprędzej chce się pozbyć pacjenta. Nie potrafi a właściwie nie chce pomóc. W rozmowie sama potwierdza, że ma zbyt wiele obowiązków. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam , jedyny lek jaki zna to pernazyna , nawet nie potrafi wytłumaczyć pacjentowi na czym polega jego choroba

Można odnieść wrażenie, iż Pani Doktor nie ma pojęcia o czym mówi. Jest nie uprzejma i chce się jak najszybciej pozbyć pacjenta.

Ta pani odprawia pacjentów po 2 minutach z plikiem recept. Nie polecam.

Ta pani odprawia pacjentów po 2 minutach z plikiem recept. Nie polecam.