dr Sylwia Wędzińska-Gdula

Pani Sylwia prowadzila moja ciaze- jestem z niej przeogromnie zadowolona! Pacjent czuje sie wyrozniony, badania sa przeprowadzane dokładnie, wszystko jest tlumaczone:) nie zamienilabym jej na zadna inna lekarke :) sympatyczna, wesoła i zna sie na rzeczy :)

Pani doktor jest bardzo miłą a przede wszystkim profesjonalną lekarką. Już byłam u wielu lekarzy ale ona jest zdecydowanie najlepsza. Rozwieje każde wątpliwości i naprawdę troszczy się o pacjentki.

Nigdy wcześniej nie doswiadczyłam tak przedmiotowego i nieempatycznego traktowania ze strony lekarza. Bardzo nie polecam.

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia. To bardzo miła, a przy tym kompetentna osoba. Wizyta trwała długo, badanie było bardzo dokładne, pani doktor wszystko po kolei wyjasniała i tłumaczyła. Polecam z całego serca!!

Polecam,zna się na tym co robi,jest miła i grzeczna dla pacjentek.Sprawdziłam,rodziłam u p doktor.POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Lesław Strzałkowski

Gliwice