dr Sylwia Wędzińska-Gdula

Pierwszy raz spotykam się z tak dobra Pani Doktor. Bardzo miła i ludzka. Wszystko dokladnie tlumaczy. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Samo badanie przebiegło w bardzo fajnej atmosferze i bezbolesnie. Polecam na pierwsze wizyty u ginekologa. Lekarz godny zaufania.

Pani doktor bardzo miła i uprzejma. Prowadziła moją 1 ciąże od początku do końca. Zawsze można się zgłosić po poradę nawet telefonicznie. Do pacjentki podchodzi indywidualnie i z sercem. Lekarz godny polecenia!

Pani Sylwia prowadzila moja ciaze- jestem z niej przeogromnie zadowolona! Pacjent czuje sie wyrozniony, badania sa przeprowadzane dokładnie, wszystko jest tlumaczone:) nie zamienilabym jej na zadna inna lekarke :) sympatyczna, wesoła i zna sie na rzeczy :)

Pani doktor jest bardzo miłą a przede wszystkim profesjonalną lekarką. Już byłam u wielu lekarzy ale ona jest zdecydowanie najlepsza. Rozwieje każde wątpliwości i naprawdę troszczy się o pacjentki.

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia. To bardzo miła, a przy tym kompetentna osoba. Wizyta trwała długo, badanie było bardzo dokładne, pani doktor wszystko po kolei wyjasniała i tłumaczyła. Polecam z całego serca!!

Nie polecam tej Pani dr... spóźniona, niemiła, traktuje przedmiotowo... nigdy nie spotkałam lekarza, który tak by zignorował pacjentkę w zaawansowanej ciąży, a taki lekarz nie jest godny ani zaufania ani polecenia.

Pani dr jest wspaniałą osobą a przede wszystkim lekarzem z powołania. Swoje pacjentki traktuje indywidualnie i każda czuje sie wyróżniona i wyjątkowa. Moim zdaniem najlepsza lekarka na oddziele gin. w szpitalu nr 3

Polecam,zna się na tym co robi,jest miła i grzeczna dla pacjentek.Sprawdziłam,rodziłam u p doktor.POLECAM

Pani doktor jest wspaniałą osobą, prowadziła moją ciąże, zdecydowanie polecam!!

Pani doktor jest wspaniałą osobą, prowadziła moją ciąże, zdecydowanie polecam!!

Nigdy wcześniej nie doswiadczyłam tak przedmiotowego i nieempatycznego traktowania ze strony lekarza. Bardzo nie polecam.