dr Sylwia Wędzińska-Gdula

Pani Sylwia prowadzila moja ciaze- jestem z niej przeogromnie zadowolona! Pacjent czuje sie wyrozniony, badania sa przeprowadzane dokładnie, wszystko jest tlumaczone:) nie zamienilabym jej na zadna inna lekarke :) sympatyczna, wesoła i zna sie na rzeczy :)

Pani doktor jest bardzo miłą a przede wszystkim profesjonalną lekarką. Już byłam u wielu lekarzy ale ona jest zdecydowanie najlepsza. Rozwieje każde wątpliwości i naprawdę troszczy się o pacjentki.

Nigdy wcześniej nie doswiadczyłam tak przedmiotowego i nieempatycznego traktowania ze strony lekarza. Bardzo nie polecam.

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia. To bardzo miła, a przy tym kompetentna osoba. Wizyta trwała długo, badanie było bardzo dokładne, pani doktor wszystko po kolei wyjasniała i tłumaczyła. Polecam z całego serca!!

Polecam,zna się na tym co robi,jest miła i grzeczna dla pacjentek.Sprawdziłam,rodziłam u p doktor.POLECAM

Pani doktor jest wspaniałą osobą, prowadziła moją ciąże, zdecydowanie polecam!!

Pani doktor jest wspaniałą osobą, prowadziła moją ciąże, zdecydowanie polecam!!

Wspaniala Pani doktor, poświeciła mi bardzo duzo czasu, mła sympatyczna i kompetentna.Otwarta dla pacjenta.

Pani dr jest wspaniałą osobą a przede wszystkim lekarzem z powołania. Swoje pacjentki traktuje indywidualnie i każda czuje sie wyróżniona i wyjątkowa. Moim zdaniem najlepsza lekarka na oddziele gin. w szpitalu nr 3

Pani doktor jest bardzo uprzejmą, kompetętną osobą,jestem z Pani Wędzińskiej bardzo zadowolona.