dr n. med. Szymon Bednarek

Ginekolog

Lekarz godny polecenia,prowadził moja ciąże,i rzeczywiście o każdej porze uzyskało się poradę pomoc,a brak więcej poświęconego czasu wynikało iż bylo zawsze dużo pacjentek,wniosek nasuwa się sam-wspaniały lekarz,mile będę wspominać pobyt na patologii ciąży jak i poród w szpitalu Miejskim- miałam super położną i opiekę po porodzie 😊😊😊

nie zdecydowałabym się po raz kolejny na prowadzenie ciąży przez Bednarka.. Na szczęście szybko przejrzałam na oczy i poszłam do innego ginekologa, który w końcu zajął się mną z należytą uwagą i poświęceniem. Badanie prenatalne pierwszego trymestru wykonał mi w 7 min, niczym nie różniło się to USG od normalnego ( olał sprawę bo nie zrobiłam testu pappa ( na który nawiał mnie, kiedy jeszcze zarodka nie było, był pusty pęcherzyk) pacjentki traktuje taśmowo mimo że chodziłam do niego prywatnie i za wizytę wcale mało nie płaciłam bo 150 zł.

Najlepszy lekarz, na którego w życiu trafiłam. Został moim prowadzącym, przede wszystkim wychodzę z gabinetu spokojna, pozbawiona wszelkich obaw. Doktor jest delikatny, ma świetne podejście do pacjenta, a do tego jest niesamowicie zabawny. Można do niego dzwonić o każdej porze, chętnie pomaga. Robi wnikliwy wywiad i daje zalecenia, o jakich inni lekarze nawet by nie wspomnieli. Szczerze polecam.

Rewelacyjny lekarz, swietne podejscie do pacjentek, bardzo kompetentny a przy tym bardzo ludzki! bardzo polecam

świetny lekarz. po tym jak położna źle zszyła mi krocze trafiłam na oddział do dr Bednarka. fachowo zszył ponownie, rana sie szybko i dobrze zabliźniła... bardzo dziękuje Panie doktorze

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej