lekarz Tadeusz Belina

Ginekolog położnik, Ginekolog

Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę. Badanie HSG wykonane przez doktora ku mojemu zaskoczeniu było bezbolesne i wspominam je dobrze. Każda wizyta była bez stresu i skrępowania. Opinie wystawiam po kilkunastu wizytach w gabinecie doktora, bo takie "doświadczenie" pozwala na wystawienie rzetelnej opinii.

Po długim leczeniu u pana doktora, udało mi się zajść w ciążę.

Najlepszy lekarz. Prowadził moje dwie ciąże z czego drugą z komplikacjami. Mogło być róznie na szczęscie wszystko skonczylo sie obrze dzieki doktorowi. Wszystkim którzy sie wachaja POLECAM!!!!!!

Najlepszy ! tylko tyle jestem w stanie powiedzieć :) pozdrwaiam i gorąco polecam pana doktora Beline

mój lekarz od kilku lat.dzięki niemu mam piękna i zdrową córkę . ostrożny i konkretny...ufam mu i polecam każdemu.Na każdej wizycie czy to prywatnej czy na NFZ to samo podejście ,ten sam uśmiech ....profesjonalizm.

Jest bardzo dobrym lekarzem, dobrym fachowcem, godnym polecenia. Doskonale zna się na swojej pracy. Jest miły uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Brzozów"?

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
38-500 Sanok