lekarz Tadeusz Belina

potrafi zrozumieć i wytłumaczyć sposób leczenia

potrafi zrozumieć i wytłumaczyć sposób leczenia

To mój lekarz,prowadził moje ciąże jest ok.Polecam

To mój lekarz,prowadził moje ciąże jest ok.Polecam

Wspaniały lekarz, uśmiech jego udzielil mi sie z chwilą gdy go zobaczyłam.Podejscie lekarza do pacjenta ma bardzo duże znaczenie.Pomógł mi bardzo za co jestem mu bardzo wdzięczna.Polecam go innym pacjentkom.

Pan dr Tadeusz Belina jest niesamowitym lekarzem- uprzejmy, po ludzku podchodzi do problemów swoich pacjentek. Obecnie jestem pod jego opieką. Jestem w 14 tyg. ciąży i dzięki niemu wszystko jest w porządku z moim maleństwem. Pierwszą ciążę poroniłam lecząc się u pani ginekolog, która nie była w stanie powiedzieć mi, co było przyczyną poronienia. Na pierwszej wizycie po rozmowie ze mną Pan doktor przepisał mi odpowiednie tabletki i razem ze mną mocno przeżywał, by ciąża się utrzymała. Jesteśmy mu razem z moim mężem wdzięczni za ten cud, że wszystko z dzidziusiem jest ok. wszystkim przyszłym mamusiom polecam tego lekarza. Lepszego specjalisty nie znajdziecie w całym woj. podkarpackim.

Pan dr. jest człowiekiem godnym zaufania miły i usmiechnięty można powiedzieć że, jest lekarzem z powołania

Specjalista w pełni znaczenia tego słowa,w okolicy nie ma lepszego,polecam,na prawdę bardzo dobry specjalista!!!!!!!!!dziękuję

każdy lekarz jest wspaniałym dobrym specjalistom jak jest wszystko wporządku gorzej jak pojawi się problem

pomógł mi zajść w ciąże i jestem mu wdzięczna

pomógł mi zajść w ciąże i jestem mu wdzięczna

Naprawił błędy innego lekarza, dzięki czemu mój synek urodził się a teraz rośnie zdrowo i uszczęśliwia całą rodzinę. To najlepszy dowód na to że Pan Doktor to świetny lekarz i wspaniały człowiek.

Wzbudza zaufanie, zobaczymy jak bedzie dalej.

Wzbudza zaufanie, zobaczymy jak bedzie dalej.